توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
امام جمعه شهراندیشه:
موضوع بیمارستان و آرامستان شهر اندیشه پیگیری شود
يکشنبه ۴ خرداد ۱۳۹۳ ساعت ۱۵:۰۶
امام جمعه شهر اندیشه مردم شهر اندیشه طی ارسال نامه‌های فراوانی خواهان احداث آرمستان و همچنین بیمارستان هستند که انجام این دو موضوع باید بیش از گذشته و همچنین مصمم‌تر پیگیری شوند.

به گزارش عرش نیوز،حجت‌الاسلام سیدعلی مروج در اندیشه با اشاره به اقدامات مثبت و تاثیرگذار فرماندهی انتظامی غرب استان تهران برای افزایش امنیت در شهر اندیشه اظهار داشت: استقرار 50 نیروی یگان ویژه فرماندهی غرب استان تهران در شهر اندیشه پس از پیگیری‌های انجام شده اقدام بسیار پسندیده و خوبی بود که موجب ارتقای امنیت شهر شد.

وی افزود: حضور و گشت‌زنی ماموران در نقاط حساس و مراکز پرتردد موجب می‌شود مردم نسبت به امنیت داشتن احساس رضایت کنند که از طرفی باید از این اقدام فرماندهی انتظامی غرب استان تهران تشکر کرد و تمهیدات بیشتری برای ثبات امنیت در شهر اندیشه شود.

امام جمعه شهر اندیشه با بیان اینکه ستاد برگزاری نماز جمعه یک ستاد فرهنگی و مذهبی است، گفت: متاسفانه این ستاد مکانی برای تبلیغات امور فرهنگی ندارد این درحالی است که در شورای فرهنگ عمومی شهرستان اختصاص 2 جایگاه نصب بیلبورد و 30 جایگاه نصب بنر باید برای امور فرهنگی شهر اندیشه به تصویب برسد.

مروج با اشاره به پیگیری‌های ستاد نماز جمعه برای اختصاص این مکان‌ها و تبلیغات امور فرهنگی تصریح کرد: مسئولان مدیریت شهری قول دادند در آینده‌ای نزدیک این مکان‌ها را در نظر گرفته و برای امور فرهنگی در اختیار ستاد برگزاری نماز جمعه قرار دهند.

وی بیان کرد: ارتباط فرهنگی با مردم و اطلاع‌رسانی به آنها بسیار مهم و ضروری است از همین رو متاسفانه حساس‌ترین نقاط شهر که در نگاه عموم مردم است صرف نصب بنرهای تبلیغاتی با مصارف اقتصادی شده است.

امام جمعه شهر اندیشه با تاکید بر پیگیری شورای شهر اندیشه برای افزایش فعالیت‌های فرهنگی اظهار داشت: خوشبختانه تعامل خوبی میان ستاد نماز جمعه، شورای شهر و شهرداری و شرکت عمران وجود دارد تا بتوانیم مراسم‌های مختلف فرهنگی را با بالاترین سطح ممکن برگزار کنیم.

مروج خاطرنشان کرد: مردم شهر اندیشه طی ارسال نامه‌های فراوانی خواهان احداث آرمستان که هویت شهر محسوب می‌شود و همچنین احداث بیمارستان هستند که انجام این دو موضوع باید بیش از گذشته و همچنین مصمم‌تر پیگیری شوند.

وی با اشاره به برنامه‌ریزی و تدارک کامل برگزاری مراسم جشن بزرگ مبعث در اندیشه گفت: این مراسم در مصلای امام علی شهر اندیشه و با سخنرانی آیت‌الله سید احمد خاتمی امام جمعه موقت تهران و عضو مجلس خبرگان رهبری برگزار خواهد شد./فارس

کد مطلب: 265246