توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
با حضور مسؤولان
انجمن خیرین مسکن‌ساز شهرستان مهدی‌شهر آغاز به‌کار کرد
يکشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۸:۱۵
انجمن خیرین مسکن‌ساز شهرستان مهدی‌شهر با حضور مسؤولان آغاز به‌کار کرد.
 به گزارش خبرگزاری عرش نیوز از مهدی‌شهر به نقل از روابط عمومی فرمانداری شهرستان مهدی‌شهر، حسن ارگی فرماندار شهرستان مهدی‌شهر در آیین آغاز به کار انجمن خیرین مسکن‌ساز شهرستان مهدی‌شهر به‌عنوان اولین انجمن مستقل شهرستانی در کشور، شهرستان مهدی‌شهر را در بسیاری از عرصه‌ها به‌ویژه در زمینه فعالیت خیرین پیشگام معرفی کرد و بیان داشت: مردم شهرستان مهدی‌شهر همیشه بانی خیر هستند و در مسجد سازی، بهداشت و درمان، مسکن و غیره نه‌تنها در سطح استان بلکه ملی نیز به‌خوبی درخشیده‌اند.

فرماندار شهرستان مهدی‌شهر تصریح کرد: خیرین شهرستان مهدی‌شهر نه‌تنها در داخل شهرستان و خارج شهرستان بلکه از خارج از کشور نیز در شهرستان خود با نیت‌های خیرخواهانه فعالیت می‌کنند.

وی اظهار داشت: همین فعالیت ارزشمند خیرین شهرستان با کارآمدی بالای آن بوده که سبب شده به‌عنوان اولین انجمن خیرین مسکن کشور مستقل شود.

ارگی خیرین این خطه را سرآمد در بخش‌های مختلف امور خیریه اعلام کرد و افزود: یقیناً با این نگاه و عمل‌های خیرخواهانه جاودانه خواهند شد.

وی با بیان اینکه باید بتوانیم کارهای ماندگاری را در شهرستان داشته باشیم، گفت: باید این فرمایش بنیان‌گذار جمهوری اسلامی حضرت امام خمینی(ره) را سرلوحه کار خود قرار دهیم که فرمودند کاری کنید که بماند کاری نکنید که بمانید.

فرماندار شهرستان مهدی‌شهر خاطرنشان کرد: ساخت مسکن فقط از جنبه اقتصادی اهمیت ندارد، بلکه از منظرهای اجتماعی نیز بسیار مؤثر است، زیرا می‌تواند چاره‌ساز بسیاری از مشکلات جامعه و حاشیه‌نشینی و ... باشد.

کد مطلب: 390544