توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
استاندار چهارمحال و بختیاری:
18 طرح توسعه عمرانی و فرهنگی چهارمحال و بختیاری به تصویب رسید
يکشنبه ۱۸ خرداد ۱۳۹۳ ساعت ۱۲:۰۰
استاندار چهارمحال و بختیاری گفت: 18 طرح عمرانی و فرهنگی در شورای برنامه‌ریزی استان به تصویب رسید.

به گزارش عرش نیوز به نقل از روابط عمومی استانداری چهارمحال و بختیاری قاسم سلیمانی‌دشتکی گفت: طرح مجتمع حوزوی شهرستان شهرکرد در 91 هکتار از زمین‌های منطقه رحمتیه برای انطباق کاربری زمین‌ها در شورای عالی شهرسازی و معماری کشور از جمله 18 طرح‌ عمرانی و فرهنگی به شمار می‌رود.

وی ادامه داد: افزون بر سه میلیارد و 750 میلیون ریال برای اجرای طرح ارتقای شاخص‌های فرهنگی و به منظور اجرای جشنواره، مسابقه و عرضه بسته‌های فرهنگی در اماکن گردشگری و بوستان‌ها با 2 میلیارد و 200 میلیون ریال آورده سپاه پاسداران نیز در این شورا تصویب شد.

استاندار چهارمحال و بختیاری افزود: همچنین 820 میلیارد ریال برای طرح مدیریت و کنترل حساسیت‌های اجتماعی در شهرستان لردگان به معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری با هدف نشاط اجتماعی و جلوگیری از نزاع‌های دسته جمعی نیز در شورای برنامه‌ریزی چهارمحال و بختیاری اختصاص یافت.

رئیس شورای برنامه‌ریزی استان چهارمحال و بختیاری تصریح کرد: اجرای طرح احداث مجموعه فرهنگی ورزشی بنیاد تعاون سپاه پاسداران در بروجن به وسعت 170 هزار متر مربع هم در این جلسه تصویب شد.

سلیمانی‌دشتکی گفت: احداث ساختمان دانشگاه آزاد اسلامی لردگان، پنج طرح مزرعه پرورش ماهی در شهرستان‌های اردل، لردگان و کیار، سه طرح طوبی در شهرستان‌های اردل، سامان و بروجن و پنج طرح مرغداری در شهرستان‌های کیار، اردل، لردگان، فارسان و کوهرنگ در شورای برنامه‎‌ریزی چهارمحال و بختیاری از دیگر مصوبات این نشست محسوب می‌شود.

کد مطلب: 270042