توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
نماینده مردم اسدآباد:
وزیر بهداشت به اسدآباد سفر می‌کند
پنجشنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۳ ساعت ۱۰:۲۴
نماینده مردم اسدآباد در مجلس شورای اسلامی از سفر وزیر بهداشت به اسدآباد خبر داد و گفت: از وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی درخواست کرده‌ایم که پس از حضور در استان کردستان به اسدآباد سفر کند.
به گزارش عرش نیوز، بهروز نعمتی در حاشیه بازدید از بیمارستان قائم گفت‌وگو با تسنیم اظهار داشت: در بودجه دائمی کشور نیز سالیانه بالغ بر ۴ هزار میلیارد تومان برای طرح تحول نظام سلامت در نظر گرفته‌شده است که این مبلغ نیز در اختیار وزارت بهداشت قرار می‌گیرد.

سخنگوی مجلس شورای اسلامی افزود: سلامت واقعی از پیشگیری تا درمان را با شروع این طرح در کشور انجام دهند که این یک گام بزرگ در خصوص اصول قانون اساسی است تا دولت بتواند بهداشت رایگان را در اختیار مردم قرار دهد.

وی با اشاره به اینکه توازن منطقه‌ای باید در نظر گرفته شود اظهار داشت: باید توازن به‌گونه‌ای برقرار شود که همه شهرستان‌ها به خوبی زیر پوشش طرح تحول سلامت قرار بگیرند.

نعمتی گفت: با اجرای این طرح تحول خوبی در بخش درمانی کشور به وجود آمده است که این حاصل تعامل دولت و مجلس است چرا که آغاز این طرح در مجلس شورای اسلامی بود.

وی تصریح کرد: دولت به خوبی توانسته طرح بزرگ تحول نظام سلامت را به خوبی اجرا کند که در این زمینه قدردان زحمات دولت هستیم.

سخنگوی مجلس شورای اسلامی گفت: از وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی درخواست کرده‌ایم تا پس از پایان سفر به استان کردستان به شهرستان اسدآباد بیاید.
کد مطلب: 344635