توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
انجمن مدیران صنایع در مهریز افتتاح شد
يکشنبه ۲۱ دی ۱۳۹۳ ساعت ۱۰:۲۰
در مراسمی با حضور مسئولان استانی یزد، انجمن مدیران صنایع با هدف ارتباط بیشتر در بخش تولید و اشتغال در مهریز افتتاح شد.
به گزارش عرش نیوز؛صبح امروز در مراسمی با حضور معاون برنامه‌ریزی استاندار یزد، نماینده حوزه انتخابیه مهریز در مجلس شورای اسلامی، مدیرکل صنعت معدن و تجارت استان، فرماندار مهریز و برخی از مسئولان و صاحبان صنایع مهریز، انجمن مدیران صنایع و معادن شهرستان مهریز افتتاح شد.

محمدرضا بابایی معاون برنامه‌ریزی استاندار یزد در این مراسم بر ضرورت حمایت از صنعتگران تاکید و خاطرنشان کرد: این انجمن و مجموعه شهرک صنعتی شهرستان مهریز با تمام توان خود باید به دنبال حل مشکلات کلیه واحدهای تولیدی مستقر در این شهرک اعم از دولتی و غیردولتی باشند.

وی تعامل دانشگاه و صنایع را زمینه‌ساز کاهش بیکاری در جامعه دانست و گفت: همکاری دانشگاه‌های مهریز با صنایع باید پررنگ‌تر شود و مسئولان همت کنند تا رشته‌هایی همسو با صنایع به دانشگاه‌های این شهرستان اضافه شود.

معاون برنامه‌ریزی استاندار یزد با تاکید بر اهمیت توجه صنایع به برنامه‌های علمی و همچنین توجه دانشگاه‌ها به تبدیل علم به فناوری، گفت: ارتباط و تعامل دانشگاه و صنعت، می‌تواند زمینه‌های پیشرفت و تعالی کشور را به سرعت فراهم کند.

فعالیت 72 واحد در شهرک صنعتی مهریز

فرماندار مهریز هم در این مراسم با بیان اینکه این انجمن با هدف ارتباط بیشتر در بخش تولید و اشتغال و تعالی بخش مهم تولیدی و صنعتی راه‌اندازی شده، اظهار داشت: حمایت از صنعتگران در شرایط حساس کنونی و صیانت از تولید و بهبود محیط کسب و کار و به ویژه روان‌سازی امور واحدهای تولیدی از مسائل ضروری شهرستان است که باید در این انجمن پیگیری شود.

سید محمد رستگاری با اشاره به اینکه فعالیت‌های صنعتی در مهریز توسعه زیادی پیدا کرده، عنوان کرد: 72 واحد صنعتی در شهرک صنعتی این شهرستان با اشتغال‌زایی نزدیک به 3 هزار نفر فعالیت می‌کنند.


منبع:تسنیم

کد مطلب: 353932