توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
در سال گذشته محقق شد؛
بهره‌مندی 3200 نفر از آموزش‌های کوتاه‌مدت جهاددانشگاهی البرز
پنجشنبه ۲۶ تير ۱۳۹۳ ساعت ۱۱:۳۸
معاون آموزشی جهاد دانشگاهی واحد استان البرز از بهره‌مندی 3200 فراگیر از آموزش‌های کوتاه‌مدت در مرکز آموزش تخصصی هنر جهاد دانشگاهی طی یک سال گذشته در این استان خبر داد.
عرش نیوز به نقل از ایسنا،منیره سهرابی با اعلام این خبر گفت: معاونت آموزشی جهاد دانشگاهی واحد استان البرز دوره‌های آموزشی کوتاه‌مدت عمومی و تخصصی در رشته‌های علوم پزشکی، فنی - مهندسی، کامپیوتر، زبان‌های خارجه، دوره‌های هنری، مدیریت و حسابداری را در چهار مرکز آموزشی در استان البرز ارائه می‌دهد.

 
وی افزود: مرکز آموزش تخصصی هنر جهاد دانشگاهی دومین مرکز آموزشی جهاد دانشگاهی البرز است که در راستای رسالت آموزشی، از سال 1381 فعالیت‌های خود را در دو سطح عمومی و تخصصی در رشته‌های مختلف هنری، با همکاری نیروهای متخصص و استادان دانشگاهی آغاز نموده است.

 
سهرابی خاطرنشان کرد: این مرکز با هدف ارتقای سطح فرهنگ و هنر افراد جامعه و افزایش مهارت‌های افراد علاقه‌مند، با برگزاری دوره‌های آموزشِ عکاسی، دکوراسیون داخلی، نقاشی و طراحی، پتینه، طراحی و دوخت لباس، سفالگری، ساخت زیورآلات، نقاشی دیواری و انیمیشن در کرج مشغول به فعالیت است.

 
سهرابی با بیان این‌که اکثر این دوره‌ها به نحوی در جامعه کاربردی و مورد نیاز است، افزود: غالب فراگیران با گذراندان این دوره‌های آموزشی ضمن آموختن یک مهارت می‌توانند سریع جذب بازار کار شوند و از این طریق کسب درآمد نمایند.

 
وی در پایان گفت: در مرکز آموزش تخصصی هنر جهاد دانشگاهی طی یک سال گذشته سه هزار و 200 فراگیر از آموزش‌های هنری و تخصصی این مرکز بهره‌مند شدند و با توجه به استقبال از دوره‌های هنری و بهره‌مندی بیشتر علاقه‌مندان، عناوین این دوره‌ها گسترش خواهد یافت.

 
‌مرکز آموزش تخصصی هنر جهاد دانشگاهی در کرج، میدان مادر، ابتدای درختی واقع است و علاقه‌مندان برای آگاهی بیشتر از عناوین دوره‌ها می‌توانند با شماره تلفن 2-33554450 تماس حاصل نمایند.
کد مطلب: 286838