توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
قیمت جدید انواع نان در زنجان اعلام شد
سه شنبه ۱۱ آذر ۱۳۹۳ ساعت ۰۸:۵۶
مدیرعامل شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه ۱۴ استان زنجان با اشاره به اعلام جدید قیمت انواع نان در زنجان گفت: بر اساس نرخ‌های جدید قیمت نان لواش ۱۶۰ تومان تعیین شد.

به گزارش عرش نیوز؛رسول منصوری اظهار داشت: قیمت جدید نان لواش در استان زنجان به 160 تومان، بربری به 450 تومان و سنگک به 520 تومان افزایش یافته است.

وی با بیان اینکه از دهم آذرماه امسال نرخ مصوب شده در سراسر استان زنجان قابل اجرا است، تصریح کرد: نظارت بر واحدهای نانوایی به منظور کنترل کیفیت آرد تشدید می‌شود.

مدیرعامل شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه 14 استان زنجان ابراز کرد: بر اساس مصوبات تعیین شده در مورد اعلام قیمت نرخ جدید انواع نان، وزن هر قرص نان لواش باید 170 گرم، بربری 500 گرم و سنگک 550 گرم باشد.

وی با اشاره به اینکه افزایش قیمت همواره کارشناسانه و دقیق انجام شده است خاطر نشان کرد: با تعیین نرخ جدید قیمت انواع نان با تشکیل کارگروه‌های تخصصی که با حضور 8 دستگاه ذیربط انجام شد به این نتیجه رسیدیم تا به منظور حمایت از نانوایان و مصرف‌کنندگان به قیمت مصوب شده امروز دست یابیم.

مدیرعامل شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه 14 استان زنجان تصریح کرد: در حدود 2 تا 3 سال اخیر قیمت انواع نان هیچگونه تغییری نکرده است و از طرفی دیگر شاهد افزایش قیمت حامل‌های انرژی، دستمزد کارگر، هزینه برق، تلفن، گاز و غیره تا به امروز هستیم.

وی در مورد قیمت‌های قبلی انواع نان در استان زنجان، افزود: قیمت‌های قبلی نان لواش 125 تومان، بربری 350 تومان و سنگک 400 تومان بود.

منصوری تصریح کرد: در حال حاضر یک هزار و 444 واحد نانوایی در استان زنجان فعالیت می‌کنند که به منظور مبارزه با گرانفروشی، کم‌فروشی و رسیدن نان نامرغوب به دست مصرف کننده، نظارت‌ بازرسان این سازمان بر این واحدها تشدید می‌شود.

وی اظهار داشت: قیمت جدید انواع نان مصوب شده با در نظر گرفتن وضعیت اقتصادی اقشار مختلف مردم اعلام شده است.

منبع:تسنیم

کد مطلب: 337237