توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
مسئول عقیدتی سیاسی سپاه پاسداران:
فتنه‌گران می‌دانستند امکان تقلب در انتخابات ایران وجود ندارد
سه شنبه ۹ دی ۱۳۹۳ ساعت ۲۲:۱۹
مسئول عقیدتی سیاسی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران با بیان اینکه ۹ دی پایان جولان فتنه‌گران بود، گفت: فتنه‌گران به خوبی می‌دانستند امکان تقلب در انتخابات ایران وجود نداشت.
به گزارش عرش نیوز: حجت الاسلام و المسلمین مهدی ادیانی امشب در مراسم هفتمین روز خاکسپاری شهدای گمنام میدان امیرچقماق، و بزرگداشت ۹ دی، اظهار داشت: حماسه‌ای که ملت ایران در روز ۹ دی ۸۸ از خود در تاریخ انقلاب اسلامی ثبت کرد، نقطه پایانی بر فتنه و فتنه گران بود.

وی ادامه داد: کسانی که به اسم تقلب در انتخابات با هدایت مثلث شوم قدرت‌های بزرگ یعنی آمریکای جهان خوار، انگلیس مکار و اسرائیل، به دنبال این بودند که نظام اسلامی را به دست افراد فریب خورده با مشکل مواجه کنند.

مسئول عقیدتی سیاسی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران افزود: کسانی فتنه را آفریدند و بازی خوردند که روزگاری به این موضوع که دولت باید در همه زندگی مردم حتی در جزئیات امور دخالت کند قائل بودند. آنها رقبای خود را به اسم طرفدار اقتصاد باز و به ‌عنوان لیبرالیسم، از صحنه سیاست و از دفاع از انقلاب خارج می‌کردند.

ادیانی خاطرنشان کرد: حتی روزگاری همین انسان‌های تندروی انقلابی، افراد برجسته انقلابی، زندان دیده و اهل مبارزه را متهم به مبارزه کاری و نرمش در مقابل ثروتمندان و غرب قلمداد می‌کردند.

وی با بیان این مطلب که اگر ما به قرآن و تاریخ مراجعه کنیم، با افراد خوشنام و خواص برخورد می‌کنیم که در یک برهه از زندگی، انقلابی و جزو مدافعین اولیه در رکاب امیرالمومین بودند اما در برابر ایشان ایستادند.

مسئول عقیدتی سیاسی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران عنوان کرد: این نظام و حکومت، متعلق به مستضعفان است، نمی‌شود پول بیت‌المال در جیب عده‌ای خاص باشد و طبقات محروم روز به روز بر مشکلاتشان افزوده شود.

ادیانی افزود: خواص بی‌بصیرت به اسم دفاع از صندوق آرا و با وجود اینکه خودشان می‌دانستند مقام معظم رهبری جابجایی آرا را حرام می‌دانند و امکان تقلب ۱۳ میلیونی در کشور وجود ندارد، این ادعا را مطرح کردند.

وی بیان کرد: چطور می‌شود ۵۰۰ هزار آدم از دستگاه نظارتی و اجرایی بر جمع آوری صندوق رای حضور داشته باشند و تقلب انجام شود.

مسئول عقیدتی سیاسی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با بیان این مطلب که ما با افراد دعوای خصوصی نداریم و فتنه خروج بر نظام اسلامی بود، عنوان کرد: اگر این اتفاق در دوران امام خمینی(ره) بود با این اصحاب فتنه شدید‌تر از آنچه نظام جمهوری اسلامی در عهد مقام معظم رهبری برخورد کردند، برخورد می‌شد. یادمان نمی‌رود امام خمینی(ره) با منتظری، نهضت آزادی‌‌ها و منافقین چه کرد و فرمودند من با کسی عهد قوم و خویشی نبسته‌ام.

وی با تاکید بر اینکه مسئله مهم، مسئله حق و باطل است، گفت: مسئله بقای جمهوری اسلامی و حاکمیت ارزش‌هایی که شهدا جانشان را برای آن در طبق اخلاص گذاشتند است.

ادیانی عنوان کرد: خسارتی که نظام اسلامی از قبل این فتنه چه در بعد خارجی و چه در بعد داخلی دید، بسیار زیاد بود. بعد از این فتنه تحریم‌های ظالمانه علیه این ملت تشدید شد.

مسئول عقیدتی سیاسی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران عنوان کرد: اگر هوشیاری رهبر معظم انقلاب و هدایت‌های ایشان و بصیرت نافذانه مردم ایران نبود، خدا می‌داند که امروز معلوم نبود نامی از انقلاب در این کشور مانده باشد.

وی با تاکید بر این مطلب که ملت ایران آگاهانه، هوشیارانه و داهیانه در همه صحنه‌های دفاع از انقلاب و آرمان‌های انقلاب حاضر هستند، بیان کرد: دشمنان فتنه ۸۸ را برای ختم انقلاب آفریدند، اما آنها ملت ایران را درست نشناخته بودند، ملت ایران، ملتی متعهد، انقلابی، بصیر و آگاه است.

ادیانی عنوان کرد: آنها صبوری ملت ایران و لطف نظام و رهبری را دیدند و علی رغم نصیحت‌های مهربانانه، شعار نه عزه نه لبنان سردادند و به دنبال آن، ملت ایران حماسه‌ای آفریدند که نمونه آن را تنها در سال ۵۷ می‌توان دید.

منبع: تسنیم
کد مطلب: 349036