توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
استاندار مرکزی:
برنامه‌های دهه فجرامسال بر اساس گزارش‌های مردم تدوین شود
چهارشنبه ۱۰ دی ۱۳۹۳ ساعت ۱۴:۰۹
استاندار مرکزی گفت: باید تلاش شود که برنامه‌های دهه فجر سال۹۳ با معرفی کارها و فعالیت‌های انجام شده در تمامی ابعاد و ارائه گزارش به مردم باشد.
به گزارش عرش نیوز؛محمدحسین مقیمی ظهر امروز در همایش مشترک فرمانداران و بخش داران و مسئولان حراست در مورد آشنایی با حوزه حراست ونیز ستاد گرامیداشت دهه فجر با اشاره به بحث حراست و جایگاه آن در دستگاه‌های مختلف اظهار داشت: به طور قطع حراست در میان دستگاه‌های مختلف استان از جایگاه ویژه و دارای اهمیت فراوانی برخورردار است.

وی افزود: هر یک از مسئولان در بخش‌های مختلف از فرمانداران و بخشداران و دیگر مدیران استان باید توجه کنند که در قبال مسئولیت هایی که به آنان سپرده می‌شود باید با نهایت دقت و اهمیت آنان را انجام دهند.

استاندار مرکزی تصریح کرد: مدیران باید بررسی کنند که در مسیر انجام فعالیت‌های خود و مسئولیت‌های محوله تا چه میزان توانستند انتطارات مد نظر قانون را اجرایی کنند.

مقیمی با اشاره به وظائف سنگین بر دوش مدیران گفت: مدیران باید این نکته را بدانند که با انتصاب سمت خود در واقع تنها عنوان را کسب نکردند بلکه وظائف مربوط به امور کشور را عهده دار شدند و باید با جدیت و حس مسئولیت این وظیفه را به انجام برسانند.

وی افزود: تداوم خودکفایی‌های به دست‌آمده از مدیران پیشین به طور قطع از مسئولیت‌های مهم مدیران جدید است که باید این موضوع را در سرلوحه کارهای مهم خود قرار دهند.

استاندار مرکزی تصریح کرد: حفظ دستاوردهای قبلی و تلاش به منظور خلق دستاوردهای جدید بحثی که مدیران در حیطه وظائف خود باید با جدیت ان را به کار بندند.

مقیمی با اشاره به جشن خودکفایی گفت: به عنوان مثال ما در سال 84 توانستیم با همکاری و تلاش مدیران کشور را از لحاظ تولید گندم به خودکفایی برسانیم و به این منظور نیز جشنی برگزار کردیم اما متاسفانه به سبب وقفه در تداوم خودکفایی مدیران گذشته سال قبل در شرایطی قرار گرفتیم که نیمی از همان گندم تولیدی را وارد کردیم و این موضوع نشان می‌دهد که در زمینه ادامه زحمات مدیران گذشته با نقص مواجه بودیم.

وی افزود: با توجه به اینکه عنوان دیگر این جلسه مربوط به ستاد برگزاری برنامه‌های دهه فجر استان مرکزی نیز هست باید این نکته را توجه داشت که برگزاری برنامه‌های سال 93 باید همراه با نوآوری و معرفی دست‌آوردهای انقلاب اسلامی باشد.

استاندار مرکزی تصریح کرد: باید تلاش شود که برنامه‌های دهه فجر سال93 با معرفی کارها و فعالیت‌های انجام شده در تمامی ابعاد و ارائه گزارش به مردم باشد.

مقیمی با اشاره به بیان عملکرد صادقانه به عنوان دفاع ازنظام گفت: سرلوحه برنامه‌های سال 93 باید با تشریح عملکرد دست‌آوردهای انقلاب اسلامی و در راستای دفاع صادقانه از نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران باشد.

منبع:تسنیم

کد مطلب: 349531