توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
کتابخانه مرکزی ایلام دهه فجر امسال افتتاح می‌شود
دوشنبه ۲۲ دی ۱۳۹۳ ساعت ۱۳:۱۵
استاندار ایلام گفت: کتابخانه مرکزی شهر ایلام در دهه فجر امسال افتتاح می‌شود.
به گزارش عرش نیوز؛محمدرضا مروارید صبح امروز در مراسم تودیع و معارفه مدیران  اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ایلام اظهار داشت: نخستین وظیفه ارشاد توجه به فرهنگ عمومی است که پایه و فرهنگ اجتماعی را شکل می دهد و منجر به تقویت باورها و فرهنگ عمومی جامعه می‌شود.

استاندار ایلام عنوان کرد: ارشاد علاوه بر تقویت و ترویج باورهای اخلاقی و دینی باید تمرین کنیم که همدیگر را بپذیریم و از خودگذشتگی را تقویت کنیم.

وی گفت: نشاط و امید و برگزاری برنامه‌های فرهنگی جشنواره ها و نمایشگاه بخشی از وظایف فرهنگ و ارشاد اسلامی است و فرهنگ ایرانی و اسلامی مستلزم شور فرهنگی است.

مروارید با اشاره به بازدید از کتابخانه مرکزی ایلام و همچنین اشاره به پروژه های در دست ساخت و در شرف احداث عنوان کرد: کتابخانه مرکزی ایلام در دهه فجر افتتاح می‌شود.

وی گفت: برنامه‌های کلان فرهنگی مانند نمایشگاه بزرگ کتاب اسلامی و سایر برنامه‌هایی که شور فرهنگ اسلامی را در جامعه تقویت کنند باید در ایلام اجرا شود.

استاندار ایلام از علی گهرسودی مدیرکل سابق اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ایلام تشکر و قدردانی کرد و وی را متعلق به خانواده‌ای فرهنگ و مذهبی خواند و برای نیاکان مدیرکل جدید این اداره نیز آرزوی موفقیت کرد.


منبع:تسنیم

کد مطلب: 354580