توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
عضو جبهه متحد اصولگرایان گیلان:
جریان خطرناک فتنه همچنان پشت صحنه است
چهارشنبه ۱۸ تير ۱۳۹۳ ساعت ۰۹:۳۴
عضو جبهه متحد اصولگرایان گیلان با تاکید بر ضرورت شناخت جریان نفاق و انحرافی گفت: فتنه نتیجه نفاق بوده و امروزه جریان خطرناک فتنه همچنان در صحنه است.
 
به گزارش عرش نیوز به نقل از خبرگزاری فارس از رشت، حجت‌الاسلام سیدکاظم میرحسینی اشکوری شامگاه سه‌شنبه در نشست هم‌اندیشی جبهه متحد اصولگرایان گیلان ماه مبارک رمضان را ماه رحمت و مغفرت خواند.

 
وی اظهار کرد: در روایات آمده که انسان بدبخت و فاسد واقعی کسی است که ماه مبارک رمضان بیاید و بر او بگذرد و توفیق توبه و آمرزش پیدا نکند.

 
این فعال سیاسی با بیان اینکه ماه رمضان ماه خودساختن و خودیاری است، گفت: انسان باید در این ماه مبارک شخصیت واقعی خود را پیدا کند.

 
وی ماه رمضان را ماه معالجه امراض و بیماری‌های درونی دانست و تصریح کرد: یکی از مهم‌ترین بیماری‌ها، نفاق و کم‌شخصیتی بوده که بسیاری از افراد جامعه به آن مبتلا هستند و در برخی‌ها به صورت یک فرهنگ به ویژه در زندگی سیاسی درآمده است.

 
میرحسینی‌اشکوری اضافه کرد: اگر انسان نتواند به صورت ریشه‌ای این بیماری را برطرف کند پیرو شیطان می‌شود.

 
وی با اشاره به اینکه آلودگی انسان موجب می‌شود تا تصمیمات شیطانی بگیرد، افزود: گروه‌هایی هستند که در تمام تصمیم‌گیری‌های سیاسی پیرو شیطان هستند.

 
*فتنه محصول شخصیت شیطانی است

 
عضو جبهه متحد اصولگرایان گیلان نفاق و شیطان‌زدگی را یک نوع شرک خواند و گفت: شرط آدم شدن این است که بنده شیطان نباشد و عمر انسان نباید چراگاه شیطان باشد.

 
وی ادامه داد: شخصیت شیطانی در شرایط عادی زندگی خوبی دارد و مذهبی‌تر است و شعار زیبا می‌دهد و دو شخصیت و دو چهره دارد اما در مواقعی خود را نشان می‌دهد.

 
میرحسینی‌اشکوری فتنه را محصول شخصیت‌ شیطانی دانست و یادآور شد: شخصیت شیطانی تظاهر به دین‌داری و اسلامی بودن در جامعه می‌کند اما با دیدن زمینه مساعد نفاق اصلی را نشان می‌دهد.

 
وی به حوادث فتنه سال 88 اشاره کرد و گفت: در انتخابات 88 حاضر نشدند 40 میلیون رای مردم را بپذیرند و با وجود فاصله 11 میلیون نفری، آن را قبول نکردند و اعتقاد قلبی خود را آشکار کرده و شعار جمهوری منهای اسلامی سر دادند.

 
این فعال سیاسی با بیان اینکه آنها مخالفان دین بودند و شعار مرگ بر اصل ولایت فقیه را سر دادند، تصریح کرد: آنها عاشورای حسینی را بر هم زدند.

 
وی فتنه را نتیجه نفاق دانست و یادآور شد: این افراد اکنون در پست‌های مختلف در حال کار هستند و در بین اصولگرایان نیز ممکن است کسانی مدعی اصولگرایی باشند.

 
*اصولگرایان قاعده بازی انتخابات را قبول کردند

 
میرحسینی‌اشکوری با انتقاد از رئیس جمهور در استفاده از اینگونه افراد در بدنه دولت، خاطرنشان کرد: انتقاد ما این است که اگر چه ممکن است هر کس از نیروهای همفکر خود استفاده کند اما باید توجه داشت که نیروهای ارزشی و اصولگرا نیز در انتخابات رای داشتند.

 
وی اظهار کرد: ما قاعده بازی را قبول کردیم زیرا ولایت‌پذیری را شاخصه اصولگرایی می‌دانیم و معتقد به دموکراسی و طرفدار مردم هستیم.

 
عضو جبهه متحد اصولگرایان گیلان شعار دولت را اعتدال‌گرایی عنوان کرد و یادآور شد: شعار دولت خوب بود اما استفاده از کسانی که دارای پرونده هستند برخلاف شعار دولت است.

 
وی سکوت اصولگرایان را به خاطر ولایت‌پذیری دانست و ادامه داد: اصولگرایان تمام مسائل را می‌بینند، بصیرت دارند و رصد می‌کنند اما در تبعیت از ولایت و حمایت از دولت سکوت کردند.

 
*جریان خطرناک فتنه پشت صحنه است

 
میرحسینی‌اشکوری با تاکید بر اینکه جریان فتنه همچنان پشت صحنه است، خاطرنشان کرد: امروز جریان فتنه خطرناک‌ است و دولت را قبول ندارند.

 
وی با بیان اینکه امروز جریان فتنه وجود دارد، افزود: شناخت جریان نفاق و انحرافی امری ضروری است.

 
این فعال سیاسی اضافه کد: انتقاد ما این است که چرا راه جهنم را برای اینها باز می‌کنیم و با وجود شعاری که می‌دهیم اگر فردی نقد درست کند تحمل نمی‌کنیم.

 
وی با اشاره به اینکه افراد چند چهره منافق همواره قدرت پیدا می‌کنند، خاطرنشان کرد: افرادی هستند که با هر سازی برای منافع شخصی خود کنار می‌آیند و افراد چند چهره خطرناک هستند.

 
میرحسینی‌اشکوری با انتقاد از کنار گذاشتن نیروهای ارزشی و اصولگرا به ویژه در گیلان یادآور شد: آیا هر کس اصولگرا بود هیچ لیاقتی ندارد و باید کنار گذاشته شود اما افرادی که دارای پرونده فتنه و نفاق هستند در راس امور قرار گیرند و به آنها مسئولیت داده شود.

 
وی تصریح کرد: چرا جریان‌هایی که با اصل نظام مشکل دارند از آنها حمایت شده و نیروهای دردکشیده و اصولگرا رانده می‌شوند.
کد مطلب: 283480