توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
دادستان عمومی و انقلاب مانه و سملقان:
سارق فراری 5 کیلو طلا از طلافروشی آشخانه دستگیر شد
چهارشنبه ۱ مرداد ۱۳۹۳ ساعت ۱۱:۴۵
دادستان عمومی و انقلاب مانه و سملقان از دستگیری یک سارق فراری از باند سرقت مسلحانه از طلافروشی آشخانه خبر داد و گفت: با دستگیری این سارق تمامی متهمان پرونده دستگیر شدند.
عرش نیوز به نقل از فارس،محمد اسپیدکار امروز در بجنورد اظهار کرد: دستگیری این سارقان با تلاش مأموران انتظامی انجام شد و اکنون تمامی متهمان این پرونده در چنگال قانون هستند.

 
وی با اشاره به اینکه کار رسیدگی به این پرونده سرقت در حال انجام است، تصریح کرد: چون این پرونده سنگین بوده رسیدگی به آن مستلزم زمان است و ما در دستگاه قضایی به طور دقیق به این پرونده رسیدگی و حکم قانونی درباره این سارقان مسلح صادر خواهد شد.

 
اسپیدکار گفت: برخورد قانون با سارقان مسلح سخت خواهد بود تا درسی برای سایر افرادی باشد که در فکر انجام اعمال مجرمانه هستند.

 
وی در پاسخ به سوال خبرنگار فارس درباره رسیدگی به پرونده در دادگاه کیفری خراسان شمالی اظهار کرد: احتمال رسیدگی به این پرونده در این دادگاه نیز به واسطه نوع جرم وجود دارد.

 
به گزارش فارس، اوایل امسال سارقان مسلح به یک طلافروشی در آشخانه دستبرد زده و حدود پنج کیلو طلا را به سرقت بردند.

 
این سارقان که در سایر استان‌ها از جمله تهران اقدام به اعمال مجرمانه می‌کردند، پس از سرقت از طلافروشی آشخانه بلافاصله به استان گلستان متواری و در شهرستان گالیکش مخفی می‌شوند.

 
با پیگیری‌های شبانه روزی پلیس، سرانجام سارقان در یک اقدام ضربتی در شهرستان گالیکش دستگیر می‌شوند.

 
به گزارش فارس، برخی از اعضای دیگر این باند که متواری شده بودند با تلاش‌های مأموران دستگیر و در زندان به سر می‌برند.
کد مطلب: 288584