توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
هیئت دولت اوایل سال ۹۴ به همدان سفر می‎کند
چهارشنبه ۳ دی ۱۳۹۳ ساعت ۱۳:۲۲
استاندار همدان از سفر هیئت دولت در اوایل سال ۹۴ به استان همدان خبر داد.

به گزارش عرش نیوز؛محمدناصر نیک‌بخت درباره سفر هیئت دولت به استان همدان اظهار داشت: براساس رایزنی‎های صورت گرفته رئیس جمهور و هیئت دولت اوایل سال آینده به استان همدان سفر می‎کنند ولی هنوز زمان دقیق این سفر مشخص نیست.

وی با اشاره به اینکه سفر هیئت دولت به استان همدان می‎تواند آثار مثبت بسیاری به همراه داشته باشد، گفت: در سفر هیئت دولت به همدان اولویت‎های استان از جمله راه و آب برای هیئت دولت بیان می‏شود.

نیک بخت از آغاز دوباره روند ریل‎گذاری راه‎آهن همدان تهران در سال 93 خبر داد و گفت: با توجه به اینکه فاینانس چین برای تامین ریل قطعی شده است به زودی شاهد تسریع در روند ریل‎گذاری راه‌آهن همدان تهران هستیم.

وی با بیان اینکه ریل موردنیاز برای اجرای پروژه‎ راه‌آهن همدان تهران به طور کامل تامین می‎شود، تصریح کرد: به پیمانکار تاکید شده تا با دریافت ریل روند کار را تسریع بخشد.

استاندار همدان با اشاره به افزایش درآمدهای مالیاتی استان همدان در لایحه بودجه 94 گفت: در ابتدا درآمدهای مالیاتی استان همدان با 50 درصد افزایش روبه‎رو شده بود که امکان تحقق آن بسیار دشوار بود.

وی با بیان اینکه استان همدان دارای بافت کشاورزی است، عنوان کرد: با توجه به اینکه بخش کشاورزی از مالیات معاف است از این رو فشار زیادی به واحدهای تولیدی و صنعتی برای تحقق درآمد مالیاتی وارد می‌شد.

نیک بخت بیان کرد: برای جلوگیری از ورود فشار به واحدهای تولیدی و ایجاد رونق اقتصادی با رئیس سازمان امور مالیاتی کشور صورت گرفت و قرار شد درآمد مالیاتی استان همدان کمتر از میانگین کشوری افزایش داشته باشد.


منبع:تسنیم

 

کد مطلب: 346381