توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
فرماندار بستک تاکید کرد
لزوم گسترش فعالیت‌های قرآنی در بستک
دوشنبه ۱۶ تير ۱۳۹۳ ساعت ۱۰:۴۶
فرماندار بستک بر گسترش فعالیت‌های قرآنی طی ماه مبارک رمضان در این شهرستان تاکید کرد.
به گزارش عرش نیوز به نقل از خبرگزاری فارس از بستک، میرمرسل ایزدی‌پور ساعتی پیش در نشستی با موضوع ماه رمضان در جمع مسئولان با بیان اینکه رمضان ماهی است که ابتدایش رحمت، میانه‌اش مغفرت و پایانش آزادی از آتش جهنم است اظهار داشت: ماه رمضان، ماه میهمانی حضرت حق است که در آن درهای آمرزش و مغفرت بیکرانش بر روی بندگان گشوده می‌شود.

 
وی افزود: در ماه رمضان که با عنوان ماه مهمانی خدا نامگذاری شده است باید در مسیر شناخت فلسفه روزه قدم برداشته و از اثرات روحانی آن مانند صبر، کسب تقوا و درک طبقه محروم جامعه به ‌عنوان گوشه‌ای از برکات این ماه مبارک برخوردار شویم.

 
فرماندار بستک با بیان اینکه مسئولان دستگاه‌های اجرایی باید در ترویج معنویت، فرهنگ نماز و مفاهیم قرآنی پیشقدم باشند، گفت: حضور مسئولان باید در مراسم این ماه پررنگ باشد و به قرائت قرآن، عمل به دستورات و آموزه‌های انسان‌ساز آن اهمیت ویژه‌ای داده شود.

 
ایزدی‌پور ماه مبارک رمضان را بهترین فرصت برای بیدارسازی و تحکیم روحیه ایستادگی دانست و افزود: با اجرا و برگزاری برنامه‌های فرهنگی و دینی غنی در ایام مبارک ماه رمضان می‌توان در بصیرت‌افزایی جامعه و به ویژه جوانان و ارتقای بینش آنها نسبت به مسائل مهم روز گام برداشت.

 
وی تاکید کرد: همه مسئولان شهرستان باید برای ترویج فرهنگ اسلامی، نهایت تلاش و کوشش خود را در ماه مبارک رمضان داشته باشند.

 
فرماندار شهرستان بستک گسترش برنامه‌های قرآنی را در این ایام ضروری خواند و بر فعال کردن و گسترش کارگروه‌های قرآنی در این شهرستان تاکید کرد.
کد مطلب: 282382