توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
مسابقات کشوری قرآن و عترت دانشگاه آزاد در کرمانشاه برگزار می‌شود
شنبه ۱۵ شهريور ۱۳۹۳ ساعت ۱۳:۴۰
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان کرمانشاه گفت: مسابقات کشوری قرآن و عترت دانشجویان و اساتید دانشگاههای آزاد سراسر کشور ۲۳ و ۲۴ شهریور ماه به میزبانی کرمانشاه برگزار می‌شود.
به گزارش عرش نیوز:
نوذر قنبری، با اشاره به اینکه برگزاری مسابقات کشوری قرآن و عترت دانشگاه آزاد یک اتفاق بزرگ فرهنگی در استان کرمانشاه است اظهار کرد: در مسابقات قرآن و عترت دانشگاه آزاد کرمانشاه میزبان ۳۵۰ شرکت‌کننده از اساتید و دانشجویان دانشگاه‌های آزاد سراسر کشور است.

رئیس دانشگاه آزاد استان کرمانشاه با بیان اینکه پذیرش شرکت‌کنندگان ۲۲شهریور ماه در محل مجتمع رفاهی فرهنگی واحد کرمانشاه انجام می‌شود خاطرنشان کرد: از ۳۵۰ نفر شرکت‌کننده ۱۸۰ نفر آقا و ۱۷۰ نفر خانم هستند که از استان کرمانشاه ۶ نفر به این مرحله از مسابقات راه یافته‌اند.

قنبری با اشاره به اینکه رتبه‌های برتر خواهران و برادران دانشگاه‌های آزاد اسلامی سراسر کشور در بخش‌های کتبی و شفاهی در این مسابقات حضور دارند عنوان کرد: مراسم افتتاحیه مسابقات ۲۳ شهریور ماه در خوابگاه بنت‌الهدی و اختتامیه عصر روز ۲۴شهریور ماه با حضور حجت‌الاسلام طه هاشمی معاون فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی در مجتمع فرهنگی هنری انتظار برگزار می‌شود.

وی در رابطه با برنامه‌های جانبی مسابقات گفت: برپایی نمایشگاه صنایع دستی، برپایی چادرهای پخت نان سنتی و بازدید شرکت‌کنندگان از آثار باستانی کرمانشاه همچون تکیه معاون‌الملک و تاقبستان از جمله برنامه‌های فرهنگی دانشگاه آزاد واحد کرمانشاه در کنار برگزاری مسابقات است.

قنبری با تأکید بر اینکه باید تلاش کنیم که میزبان شایسته‌ای برای شرکت‌کنندگان باشیم افزود: مسابقات در سه محل خوابگاه دانشجویی بنت‌الهدی، مسجد الغدیر و تالار علامه امینی برگزار می‌شود و مجتمع فرهنگی رفاهی زیتون، مجتمع فرهنگی رفاهی دانشگاه آزاد واحد کرمانشاه و هتل پارسیان جهت اسکان مسئولان، داوران و شرکت‌کنندگان در نظر گرفته شده است.
منبع:تسنیم
کد مطلب: 305683
 
 


پربازدیدترین