توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
فرماندار کرج:
ظرفیت‌های پژوهشی کرج معرفی شود
شنبه ۸ آذر ۱۳۹۳ ساعت ۱۳:۵۵
فرماندار کرج گفت: البرز دارای پژوهشگاه‌ها، مراکز تحقیقاتی و دانشگاه‌های زیادی است که باید از این ظرفیت برای معرفی کرج استفاده کرد و این پتانسل‌ها را به منصه ظهور رساند.
به گزارش عرش نیوز؛محمدتقی ایرانی در ستاد هماهنگی آئین بزرگداشت و نمایشگاه هفته پژوهش و فناوری استان البرز که صبح امروز در سالن شهدای دولت استانداری با حضور معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری البرز، فرمانداران، مسئولان و نمایندگان دستگاه‌های اجرایی و دانشگاه‌ها و پژوهشکده‌های استان برگزار شد، اظهار داشت: با توجه به ظرفیت‌های تحقیقاتی- پژوهشی استان البرز و شهرستان کرج، برگزاری این نمایشگاه یکی از ظرفیت‌های مغفول مانده است.

فرماندار شهرستان کرج بیان کرد: این ظرفیت باید با دعوت از مسئولان کشوری مورد شناسایی قرار گیرد و به منصه ظهور برسد.

وی افزود: شهرستان کرج به عنوان پایلوت و دانشگاه خوارزمی به عنوان محل برگزاری نمایشگاه مورد نظر قرار گرفته‌ است و در این راستا باید حجم بیشتر تبلیغات و اطلاع‌رسانی در کرج انجام شود.

ایرانی خاطرنشان کرد: می‌توان از این ظرفیت برای معرفی شهر کرج استفاده کرد و برای بهتر اجرا شدن این نمایشگاه باید از طراحان خوب و کارآزموده برای طراحی غرفه‌های این نمایشگاه استفاده کرد.

وی بیان کرد: از وجود این تعداد کثیر محقق و پژوهشگر در استان احساس غرور می‌کنیم که برای کشور افتخارآفرینی می‌کنند و حتی معرفی آنان نیز برای ما ارزشمند است.

وی تصریح کرد: شکل ظاهری نمایشگاه می‌تواند وظیفه ما را در رساندن پیام این نمایشگاه بیشتر جلوه دهد و این موضوع از اهمیت بالایی برخوردار است و در این راستا باید از طراحان خبره استفاده کرد.

فرماندار کرج گفت: شروع این نمایشگاه خوب بوده و همه مسئولان به خوبی وظایف خود را انجام می‌دهند و دغدغه دارند که این پتانسیل هرچه بهتر مورد شناسایی قرار گیرد.

وی افزود: پژوهشگاه‌ها، مراکز تحقیقاتی و دانشگاه‌های موجود یکی از بهترین ظرفیت‌هایی است که در استان البرز وجود دارد که برخی از آن‌ها در سطح ملی است و این سبب می‌شود حرف‌های زیادی برای گفتن در این زمینه در سطح کشور داشته باشیم.

منبع:تسنیم

کد مطلب: 335987