توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
امام جمعه قزوین:
9 دی اعلام وفاداری ملت ایران به تمام ارزش‌های اسلامی بود
سه شنبه ۹ دی ۱۳۹۳ ساعت ۰۹:۰۵
امام جمعه قزوین 9 دی را اعلام وفاداری ملت ایران به تمام ارزش‌های اسلامی دانست و گفت: نهم دی ماه به تعبیر رهبر معظم انقلاب اسلامی روزی ماندگار در تاریخ انقلاب اسلامی است.
به گزارش عرش نیوز؛آیت‌الله هادی باریک‌بین با اشاره به حماسه بی‌نظیر 9 دی اظهار کرد: روزی که ملت متدین و مؤمن ایران اسلامی در واقع آب پاکی را بر روی دستان دشمنان خود ریخت و به همه جهانیان اعلام و اثبات کرد که این ملت رشید با وجود تمام اختلاف سلیقه‌هایی که ممکن است بین آن‌ها وجود داشته باشد هر جا که احساس کنند اصل اسلام، انقلاب یا ولایت فقیه و رهبری نظام در معرض حمله و هجمه دشمن قرار گرفته با تمام وجود به میدان آمده و از انقلاب و ولایت فقیه پشتیبانی خواهند کرد.

امام جمعه قزوین تصریح کرد: این ملت بصیر و ولایت‌مدار بارها ثابت کرده‌اند که اجازه نخواهند داد دشمنان قسم خورده این ملت و این نظام خون صدها هزار شهید را پایمال کرده و زحمات چند ساله امام راحل و مبارزان و مجاهدان راه خدا و اسلام را به باد دهند.

باریک‌بین ادامه داد: 9 دی روز اعلام وفاداری ملت ایران به تمام ارزش‌های اسلامی و‌ روز نمایش بصیرت مثال‌زدنی مردان و زنان و پیران و جوانان این مرز و بوم و روز خشم و نفرت و انزجار شدید ملت ایران از دشمنان می‌باشد.

وی در پایان تأکید کرد: این روز باید در تاریخ ایران جاویدان بماند و گذر زمان نباید موجب فراموشی آن شود.

منبع:فارس
کد مطلب: 348460