توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
احزاب یمنی از اظهارات رهبر انصار الله استقبال کردند
يکشنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۰۸:۵۶
گروهی از احزاب یمنی، از سخنان رهبر انصارالله استقبال کرده و آن را برنامه کاری برای مرحله آتی برشمردند.
به گزارش عرش نیوز به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان به نقل از المسیره، احزاب «دیدار مشترک» یمن از سخنان «عبدالملک الحوثی» رهبر جنبش انصارالله استقبال کرده و آن را برنامه کاری آینده جهت رویارویی با متجاوزان و اتحاد ملی در مقابل فساد و فعالسازی موسسات دولت دانستند.
گفتنی است که عبدالملک الحوثی رهبر جنبش انصار الله یمن در سخنرانی روز شنبه خود در نشستی با شخصیتهای برجسته این کشور تاکید کرد: ما در مرحله سرنوشت ساز در کشور به سر می بریم و همگان باید به وظایف و مسئولیت هایمان توجه داشته باشیم.

الحوثی هم چنین تصریح کرد: تقویت مواضعمان برای رویارویی با متجاوزان سعودی به توجه همگان نیاز دارد. با وجود آنکه دشمن تلاش کرد تا با محاصره عرصه را از لحاظ اقتصادی بر ماتنگ کند اما باز هم نتوانست به اهداف خود در این نبرد دست یابد.

وی در ادامه افزود: مقاومت بزرگ مردم یمن همان چیزی است که اهداف دشمن را با شکست رو به رو کرد.هم بستگی در جبهه داخلی و هماهنگی ها کمک کرد تا توطئه های دشمنان خنثی شود.کشورهای متجاوز بر اساس یک نقشه جدید تلاش دارند تا سرنوشت این نبرد را تعیین کنند.

این نقشه دربرگیرنده اقدامات نظامی در تعدادی از مناطق است. به موازات آن جبهه داخلی هدف قرار می گیرد تا مقاومت نظامی در برابر متجازان تحت الشعاع قرار گیرد به طوریکه جبهه داخلی از هم پاشیده شده و به امور ثانویه مشغول شود.


انتهای پیام/
کد مطلب: 392263