توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
بهسازی مسیرهای ارتباطی در کوهرنگ سرعت می‌گیرد
دوشنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۳ ساعت ۱۲:۵۲
استاندار چهارمحال و بختیاری گفت: به‌سازی مسیرهای ارتباطی در دهستان موگویی کوهرنگ امسال با سرعت بیشتری پیگیری و تا پایان امسال بیشتر این پروژه‌ها تکمیل می‌شوند.
به گزارش عرش نیوز؛قاسم سلیمانی صبح امروز در بازدید از شهرستان کوهرنگ اظهار کرد: عمده مشکل دهستان موگویی مسیر ارتباطی آن بوده که به علت بارش برف شدید 6 ماه از سال مسدود و دسترسی به آن مشکل می‌شود.

وی افزود: یکی از اقدامات در دولت تدبیر و امید به‌سازی جاده‌ها بوده است که ما توانستیم در سال جاری با هزینه‌ای بالغ بر 50 میلیارد ریال زیرساخت جاده‌های بین روستایی دهستان موگویی را تکمیل کنیم به استثنای قسمتی که تکمیل نشده و تا دو هفته آینده در صورتی که بارندگی رخ ندهد به اتمام می‌رسد.

استاندار چهارمحال و بختیاری 3 مسیر دره رزگه به فریدون‌شهر اصفهان، مسیر روستای چین به بزنوی در لرستان و مسیر جاده عسل‌کشان را برای خارج شدن دهستان موگویی از بن بست مهم دانست و تصریح کرد: عملیات جاده‌سازی 10 کیلومتر از مسیر جاده دره رزگه به فریدون‌شهر آغاز شده و تا 10 روز آینده به اتمام می‌رسد.

سلیمانی افزود: بازگشایی مسیر روستای چین به بزنوی همکاری استان لرستان را می‌طلبد که در صورت عدم همکاری ای استان با هماهنگی که راه و شهرسازی استان انجام می‌شود چند روز آینده این کار شروع می‌شود تا دسترسی مردم به شهرکرد و الیگودرز تسهیل یابد.

وی خاطرنشان کرد: ماشین آلات جدید را در این دهستان مستقر کرده‌ایم تا برای بازگشایی جاده‌ها در مواقع بارش برف و باران آمادگی کامل داشته باشند.

استاندار چهارمحال و بختیاری گفت: ایجاد مسیر اصلی دهستان موگویی به چلگرد پیش‌بینی و طراحی شده تا از گردنه عسل‌کشان به سمت برآفتاب کشیده شود و اعتبار موردنیاز این طرح نیز تأمین شده و مشکلی در این زمینه وجود ندارد و به زودی اجرایی می‌شود.

منبع:تسنیم

کد مطلب: 322369