توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
فرماندار بهمئی خبر داد
آغاز طرح اوقات فراغت در 50 کانون فرهنگی مساجد بهمئی
سه شنبه ۳ تير ۱۳۹۳ ساعت ۱۹:۵۰
فرماندار بهمئی از آغاز طرح اوقات فراغت در 50 کانون فرهنگی مساجد بهمئی خبر داد.
 
به گزارش عرش نیوز به نقل از خبرگزاری فارس از بهمئی، ظهر امروز مراسم افتتاحیه طرح اوقات فراغت و جلسه توجیهی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد شهرستان بهمئی با حضور مسئولان استانی و شهرستانی برگزار شد.

 
حجت‌الله دلشاد در این همایش اظهار کرد: مسئولان کانون‌های فرهنگی هنری مساجد باید از تمام ظرفیت‌ها و تجارب ارزنده خود در راستای فرهنگ‌سازی و تحقق شعار سال و منویات مدبرانه و حکیمانه رهبری استفاده کنند.

 
فرماندار بهمئی گفت: بدون شک قرار دادن فرهنگ در کنار اقتصاد از خلاقیت‌های رهبری معظم بود و همه به خوبی می‌دانیم که همه امور ریشه در فرهنگ دارد و فرهنگ زیربنای اقتصاد است.

 
وی تصریح کرد: همه امور تحت تأثیر فرهنگ هستند و اگر ملتی فرهنگ تولید را نداشته باشد قطعاً به سمت تولید نخواهد رفت و به سوی مصرف‌گرایی می‌رود و پیشرفتی نیز به دنبال نخواهد داشت.

 
مسئول ارشد اجرایی شهرستان بهمئی گفت: در آستانه ماه مبارک رمضان هستیم و این ماه پر برکت فرصت مناسبی است و باید برنامه‌های مطلوب فرهنگی و قرآنی در خصوص مسائل فرهنگی و ارتقای فرهنگ اسلامی اجرا شود.

 
دلشاد یادآور شد: کانون‌های فرهنگی هنری مساجد بهمئی باید از تمام ظرفیت‌های موجودی که در اختیار دارند و با عزم ملی و مدیریت جهادی در راه اشاعه فرهنگ غنی اسلام اجرای برنامه‌های مناسب فرهنگی به منظور تحقق بخشیدن به شعار سال استفاده لازم را ببرند.

 
این مسئول اظهار کرد: طرح اوقات فراغت در 50 کانون فرهنگی هنری مساجد بهمئی از امروز آغاز می‌شود و باید مسئولان کانون‌ها در اولین فرصت کار ثبت نام را شروع کنند.

 
وی گفت: اجرای این طرح بسیار بزرگ در سطح شهرستان بهمئی با همکاری همه مسئولان به ویژه ائمه جماعات صورت خواهد گرفت و می‌طلبد که ائمه جماعات همانند سال‌های گذشته همکاری لازم را در این طرح عظیم با اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بهمئی انجام دهند.

 
دلشاد شاخصه اصلی برای اجرای این طرح را بحث نظارت و نحوه اجرای این طرح دانست و افزود: با توجه به اینکه این طرح در ماه مبارک رمضان شروع می‌شود، مسئولان کانون‌های فرهنگی هنری مساجد باید با برنامه‌ریزی صحیح و اصولی برنامه‌های فرهنگی و قرآنی مناسبی در سطح شهرستان برگزار کنند.
کد مطلب: 277162