توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
نماینده مردم بیرجند در مجلس عنوان کرد
اعلام آمادگی برای حل مشکلات هنرمندان خراسان جنوبی
يکشنبه ۱۱ خرداد ۱۳۹۳ ساعت ۱۷:۳۹
نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی گفت: ما آمادگی داریم با اعلام مشکلات هنرمندان استان به صورت مکتوب این مشکلات را پیگیری کنیم.

به گزارش عرش نیوز، حجت‌الاسلام و المسلمین سید محمدباقر عبادی صبح امروز در دیدار با اعضای انجمن‌های نمایشی خراسان جنوبی اظهار کرد: مجمع فعالان فرهنگی استان نشانه انسجام و هماهنگی فرهنگی در تمام موسسات فرهنگی و هنری و تمام افرادی که در حوزه فرهنگی فعالیت می‌کنند است.

وی با تاکید بر این‌که نمایش شهر باید دارای تئاتر باشد، تصریح کرد: ما آمادگی داریم با اعلام مشکلات هنرمندان استان به صورت مکتوب این مشکلات را پیگیری کنیم.

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی یادآور شد: نمایش تعزیه‌ از نمایش‌هایی است که در افراد جامعه بسیار تاثیرگذار است.

عبادی فعالیت فرهنگی در راستای به نمایش گذاشتن دفاع مقدس را فعالیتی مقدس دانست و افزود: هر کار حساب شده‌ای که در این زمینه انجام شده به شدت مورد استقبال مردم قرار گرفته است.

وی با بیان این‌که موضوع سبک زندگی جزو موضوعاتی بوده که کمتر دستگاه‌های فرهنگی به آن توجه کرده‌اند، یادآور شد: امروزه سبک زندگی غربی به افراد جامعه تحمیل می‌شود و هزاران شبکه ماهواره‌ای که توسط بهائیت حمایت می‌شوند در این راستا فعالیت می‌کنند.

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: در حال حاضر بدحجابی، بی‌عفتی و مفاسد اخلاقی توسط این شبکه‌ها در جامعه ما ترویج می‌شود و دشمن برای ما دلسوزی نخواهد کرد.

عبادی با بیان این‌که تاکنون هیچ گونه فیلمی در راستای سبک زندگی اسلامی و حجاب و عفاف ساخته نشده است و دستگاه‌های فرهنگی در این راستا به طور هماهنگ و حساب شده پیش نرفته‌اند، اضافه کرد: عرصه نمایش به طور ویژه می‌تواند سبک زندگی اسلامی را تحت تاثیر قرار دهد.

وی افزود: نمایش سبک زندگی اسلامی در جامعه می‌تواند مانند نمایش صحنه‌های دفاع مقدس در بین افراد تاثیرگذار باشد.

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی با بیان این‌که امروزه جلوگیری از ترویج سبک زندگی اسلامی هدف نخست دشمنان ما است، خاطرنشان کرد: ترویج سبک زندگی اسلامی در گرانبهایی است که تاکنون آنگونه که باید مورد توجه قرار نگرفته است./فارس

کد مطلب: 267767