توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
استاندار فارس:
اهانت به ساحت پیامبراسلام (ص) عمق کینه دشمنان نسبت به مسلمانان را آشکار کرد
يکشنبه ۵ بهمن ۱۳۹۳ ساعت ۱۲:۳۶
استاندار فارس گفت: اهانت نشریه فرانسوی شارلی‌ابدو به ساحت مقدس پیامبر اسلام(ص) عمق کینه دشمنان نسبت به مسلمانان را آشکار کرد.
به گزارش عرش نیوز؛سیّد محمّد احمدی در شورای برنامه‌ریزی استان فارس با اشاره به اهانت نشریه فرانسوی شارلی‌ابدو به ساحت مقدس پیامبر گرامی اسلام(ص) و محکوم کردن این رفتار ناپسند، اظهار داشت: در چند روز گذشته عمق کینه دشمنان نسبت به مسلمانان و پیامبر گرامی اسلام(ص) را دیدیم.

وی با بیان اینکه تمام دنیای اسلام این رفتار را محکوم می‌کنند، افزود: مسلمانان این کار را محکوم کردند و رشد اسلام در جوامع غربی مسئولان این جوامع را دچار نگرانی کرده و پیام به موقع مقام معظم رهبری به جوانان غربی به شدت در فضاهای مجازی مورد استقبال قرار گرفته است.

استاندار فارس با اشاره به اینکه جوانان در دنیای غرب به شدت به دنبال واقعیت هستند، خاطرنشان کرد: افکار آگاه و جویای حقیقت به دنبال حق می‌رود  و رسانه‌های بیگانه حساسیت خود را نسبت به پیام رهبر انقلاب به خوبی نشان داده‌اند و ما امروز شاهد تأثیرگذاری این پیام به‌موقع هستیم.

احمدی دنیای غرب را دنیایی مادی و به دور از معنویت و اخلاق دانست و گفت: خلاء این دو مهم سبب شده که جوانان اروپا و آمریکا با روزنه‌ای باز به دنبال حق‌خواهی باشند.

وی با بیان اینکه بیشترین سمت وسوی جوانان آمریکای شمالی و اروپا به انقلاب ماست، تصریح کرد: باید برای نشر و گسترش آرمان‌های انقلاب و آماده کردن زمینه ظهور حضرت مهدی(عج) تلاش کرد.

نماینده ارشد دولت در استان فارس با تأکید بر اینکه اقتدار کشور ما برگرفته از صلابت رهبر معظم انقلاب، نیروهای بسیج، سپاه و تمام دلسوزان این انقلاب است، عنوان کرد: اقتدار ایران و اسلام منجر به این واکنش‌ها شده و خوشبختانه گروه‌های تکفیری مانند داعش و امثال آن در حال زمین‌گیر شدن هستند.

استاندار فارس با اشاره به کاهش قیمت نفت ایران اظهار داشت: ایران سابقه اداره کشور با نفت 10 دلار و یا درآمد صفر حاصل از این مهم در هشت سال جنگ تحمیلی را داشته و امروز هم با نفت زیر 20 دلار باز هم با اتکاء به رشد علمی کشور را اداره می‌کنند.

احمدی با اشاره به اینکه باید در زمان کنونی تصمیمات درست براساس قیمت جدید نفت گرفته شود، عنوان کرد: باید با نفت زیر 20 دلار و بهره از حماسه‌های دوران دفاع مقدس برای سازندگی و تعالی کشور و استان تلاش کرد.

وی با بیان اینکه وابستگی به نفت در بودجه‌های جاری کشور امسال کاهش می‌یابد، افزود: بیشترین استفاده و بهره‌برداری از درآمد نفت در زمینه پروژه‌های عمرانی است.

استاندار فارس خاطرنشان کرد: مسئولان باید تخصیص‌های گذشته را جذب کرده و به دنبال تخصیص‌های بیشتر باشند.


منبع:تسنیم

کد مطلب: 359468