توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
معاون فرماندهی انتظامی مرکزی خبر داد
توقیف محموله‌های میلیونی کالای قاچاق در مرکزی
شنبه ۲۷ ارديبهشت ۱۳۹۳ ساعت ۱۲:۲۹
معاون عملیات فرماندهی انتظامی مرکزی گفت: ۴ محموله میلیونی کالای قاچاق در عملیات مبارزه با قاچاق کالا و ارز پلیس استان مرکزی توقیف شد.
به گزارش عرش نیوز، سرهنگ سیامک قاسمی، با اشاره به توقیف این محموله در استان اظهار کرد: در تحقق فرمایشات مقام معظم رهبری درتعالی اقتصادی، نیروی انتظامی استان در بسترسازی منویات ایشان، طرح مبارزه با قاچاق کالا و مخلان نظم اقتصادی را به عنوان یکی از مهم ترین اولویت های انتظامی خود، اجرائی کرده است.

وی افزود: در چند روز گذشته و در تداوم اجرای این طرح، ماموران انتظامی در شهرهای دلیجان، زرندیه و شازند موفق به توقیف ۴ محموله میلیونی قاچاق کالا در سطح استان شدند.

معاون عملیات فرماندهی انتظامی مرکزی تصریح کرد: در یکی از این عملیات ها، ماموران اداره مبارزه با قاچاق کالا و ارز شهرستان دلیجان، بعد از توقف یک دستگاه اتوبوس، ۲۸ هزار قلم کالای قاچاق شامل موادغذایی، لوازم آشپزخانه و تزیینی به ارزش ۱۱۰ میلیون ریال را کشف و ضبط کردند.

سرهنگ قاسمی به توقیف دو محموله پوشاک قاچاق در شهرستان های زرندیه و شازند نیز اشاره کرد و گفت: در این عملیات ها، ماموران انتظامی شهرستان شازند از یک دستگاه خودرو ۲۰۰ کیلوگرم البسه قاچاق به ارزش بیش از ۱۰۰ میلیون ریال را کشف کردند و در عملیاتی دیگر نیز در شهرستان زرندیه مقدار ۸ میلیون ریال پوشاک قاچاق کشف شد.

وی افزود: کشف محموله سوخت قاچاق در بخش خرقان شهرستان زرندیه به ارزش نزدیک به ۷۰ میلیون ریال بوده و در این عملیات ها ۴ نفر دستگیر و با تشکیل پرونده برای برخورد قانونی به دستگاه قضایی معرفی شدند.
منبع:تسنیم
کد مطلب: 260566