توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان ابهر:
ورزش‌کردن در ماه رمضان نباید کنار گذاشته شود
چهارشنبه ۱۸ تير ۱۳۹۳ ساعت ۱۱:۵۵
رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان ابهر گفت: ورزش کردن به هیچ عنوان در ماه رمضان نباید کنار گذاشته شود.
 
به گزارش عرش نیوز به نقل از فارس؛حمید کاوندی با اشاره به تأثیر مثبت ورزش بر روحیه افراد اظهار کرد: ورزش کردن در کنار معنویات ماه رمضان تأثیر مثبتی در شخصیت افراد می‌گذارد.

 
وی با بیان اینکه بهترین زمان برای انجام فعالیت‌های ورزشی در ماه رمضان پس از افطار است، افزود: اداره ورزش و جوانان ابهر با آغاز ماه مبارک رمضان مسابقات بسیاری را برای ورزشکاران این شهرستان در نظر گرفته است.

 
این مسئول تصریح کرد: اداره ورزش و جوانان شهرستان ابهر برای گذران مفید اوقات فراغت دانش‌آموزان این ناحیه کلاس‌های ورزشی مختلفی چون شنا را در دستور کار خود قرار داده و این ورزش را به صورت کاملا برنامه‌ریزی شده به دانش‌آموزان آموزش می‌دهد.

 
کاوندی با بیان اینکه مبالغ دریافتی از دانش‌آموزان برای آموزش ورزش در تابستان میزان کمی را به خود اختصاص می‌دهد، افزود: شهریه کم کلاس‌های تابستانی عامل مهمی برای ترغیب و استقبال خانواده‌ها برای شرکت فرزندانشان در این کلاس‌ها به شمار می‌رود.

 
رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان ابهر عنوان کرد: کلاس‌های اوقات فراغت در راستای پرورش استعدادهای دانش‌آموزان و کشف استعدادهای برتر در راستای تشکیل تیم‌های مختلف ورزشی در نظر گرفته شده است.
کد مطلب: 283723