توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
اختصاص ردیف بودجه حاشیه شهر مشهد در کمیسیون تلفیق پیگیری می‌شود
شنبه ۴ بهمن ۱۳۹۳ ساعت ۱۰:۳۸
عضو مجمع نمایندگان خراسان رضوی گفت: اختصاص ردیف بودجه جداگانه برای حاشیه شهر مشهد در کمیسیون تلفیق مجلس شورای اسلامی پیگیری می‌شود.

به گزارش عرش نیوز؛نصرالله پژمانفر اظهار داشت: حاشیه شهر مشهد و بودجه زیارت از مسائلی است که همواره مجمع نمایندگان استان نسبت به آن پیگیر بوده ‌و خواستار اختصاص بودجه‌ای برای این مسائل بوده‌ایم تا وضعیت مناسبی به ویژه برای زائر امام رضا(ع) فراهم شود.

نماینده مردم مشهد در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: در کمیسیون تلفیق نیز این مسائل مطرح شده و جو مناسبی نیز در این زمینه ایجاد شده است و اعضای حاضر در کمیسیون تلفیق نسبت به مسائل حاشیه شهر مشهد اشراف و آشنایی کامل دارند و امید زیادی به اختصاص بودجه برای این مسئله داریم.

پژمانفر گفت: مسئله اختصاص ردیف بودجه مستقل برای حاشیه شهر مشهد در بودجه 94 را همچنان پیگیری می‌کنیم و وفاق مناسبی در میان مجمع نمایندگان استان در این زمینه شکل گرفته است.

وی خاطرنشان کرد: دغدغه اصلی کمیسیون تلفیق مجلس شورای اسلامی در حال حاضر بررسی درآمدهای بودجه 94 است و هنوز وارد بررسی هزینه‌ها نشده است و امیدواریم به محض ورود به مبحث هزینه‌ها در کمیسیون تلفیق، اختصاص ردیف بودجه حاشیه شهر نیز مطرح شود.


منبع:تسنیم

کد مطلب: 358829