توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
مدیرکل تعاون استان سمنان:
۲۵ درصد تعاونی‌های فعال استان سمنان، سهم گرمسار است‌
شنبه ۲۳ اسفند ۱۳۹۳ ساعت ۲۱:۴۶
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی از فعالیت یک‌هزار و ۵۰۰ تعاونی فعال در این استان خبر داد و گفت: ۲۵ درصد تعاونی‌های فعال استان سمنان، سهم گرمسار است.
به گزارش عرش نیوز: اسماعیل غنیان عصر امروز در جمع مؤثران حوزه تعاونی‌های شهرستان گرمسار در فرمانداری این شهرستان اظهار داشت: این تعاونی‌ها مورد حمایت قانونی اداره کل تعاون‌، کار و رفاه اجتماعی هستند.

وی با اشاره به اینکه شهرستان‌های گرمسار و آرادان قدمت زیادی در زمینه تعاونی‌ها داشته و به نوعی خاستگاه تعاونی‌ها در کشور به شمار می روند تصریح کرد: نخستین شرکت تعاونی در کشور، بانام شرکت زراعی در آرادان ایجادشده است.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی تصریح کرد: بیش از ۲۵ درصد از تعاونی‌های استان سمنان در شهرستان گرمسار فعال است.

غنیان با اشاره به لزوم حمایت از تعاونی‌ها به منظور افزایش سهم این بخش در اقتصاد استان سمنان خاطرنشان کرد: باید برنامه‌های در جهت تقویت اشتغال در این تعاونی‌ها داشته باشیم.

وی با اشاره به ظرفیت معدنی و صنعتی شهرستان‌های گرمسار و آرادان تصریح کرد: وجود بیش از ۵۰ درصد از صنایع استان سمنان در گرمسار، ضرورت حمایت از آن را بیشتر نمایان می‌کند.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی این شهرستان را دارای ظرفیت غنی معدنی عنوان و بیان کرد: وجود ذخایر غنی نمک در گرمسار، ظرفیتی عظیم و مثبت برای گرمسار در این زمینه ایجاد کرده است که نیاز به حمایت از این بخش را نشان می‌دهد.

منبع: تسنیم
کد مطلب: 367324