توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
۴۰۰میلیارد ریال اعتبار به شهرستان بیله‌سوار اختصاص یافت
چهارشنبه ۱۹ آذر ۱۳۹۳ ساعت ۱۶:۳۷
فرماندار شهرستان بیله‌سوار گفت: امسال از محل‌های مختلف ۴۰۰ میلیارد ریال اعتبار برای شهرستان بیله‌سوار اختصاص یافته است.
به گزارش عرش نیوز، آرام حلیم ظهر امروز در نشست با مسئولان بنیاد مسکن استان اردبیل در محل فرمانداری بیله‌سوار اظهار داشت: دولت برنامه‌ها و سیاست‌های خوبی در راستای خدمت به روستائیان در نقاط مختلف انجام داده و تلاش بر این بوده تا با ارائه خدمات بتوان میزان رضایتمندی و ماندگاری آنها را در روستاها افزایش دهد.

وی افزود: یک میلیارد تومان اعتبار برای اجرای طرح‌های هادی و توسعه و آبادانی روستاها در این شهرستان اختصاص یافته که به طور کامل و ۱۰۰ درصدی تخصیص یافته و برای اجرای طرح‌های هادی روستاها هزینه شده است.

حلیم با بیان اینکه امسال از محل‌های مختلف ۴۰۰ میلیارد ریال اعتبار برای شهرستان بیله‌سوار اختصاص یافته است، گفت: این میزان اعتبار به بخش‌های مختلف در شهرستان اختصاص یافته که امیدواریم با اجرای درست سیاست‌ها و تکمیل طرح‌ها در سطح شهرستان در آینده شاهد عمران و آبادانی منطقه بوده و بتوانیم بستر توسعه آن را فراهم آوریم.

فرماندار شهرستان بیله‌سوار وام مقاوم‌سازی مسکن روستائیان را ۱۵ میلیون تومان برشمرد و بیان کرد: در آینده نزدیک این مصوبه ابلاغ شده و در اختیار روستائیان قرار می‌گیرد تا برای مقاوم‌سازی واحدهای خود هزینه کنند که در صدور سند روستایی و شهری مشکلی وجود ندارد.

وی با بیان اینکه امسال رقم توزیع اعتبارات شهرستان بیله‌سوار در بخش مسکن خوب ارزیابی شده است، تصریح کرد: اعتبارات در روستاهای این شهرستان در حد مناسبی نبوده و این میزان اعتبارات نقش چندانی در توسعه روستاها ندارد که باید میزان اعتبارت اختصاصی به دهیاری‌ها برای آبادانی روستا افزایش یابد.

حلیم اظهار کرد: تلاش می‌کنیم تا با تخصیص و جذب ۱۰۰ درصدی اعتبارات شهرستان و تکمیل پروژه‌ها و طرح‌های اجرایی زمینه توسعه و پیشرفت شهرستان را رقم بزنیم که با الحاق شهرستان بیله سوار به منطقه آزاد تجاری ارس این امر تسریع شده و آبادانی شهرستان را بیش از گذشته شاهد می‌شویم.

منبع: تسنیم
کد مطلب: 341322