توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
پروژه‌های ملی بالای ۷۰ درصد پیشرفت آذربایجان‌غربی مشکل اعتباری دارد
دوشنبه ۱۵ دی ۱۳۹۳ ساعت ۰۹:۰۵
معاون عمرانی استاندار آذربایجان‌غربی گفت: پروژه‌های ملی بالای ۷۰ درصد پیشرفت فیزیکی ارومیه با مشکل اعتباری مواجه است
به گزارش عرش نیوز:هادی بهادری شب گذشته در جلسه شورای فنی آذربایجان‌غربی که در محل سالن شهرداری ارومیه برگزار شد با بیان اینکه به زودی جلسات شورای فنی در شهرستان‌های تکاب و شاهین‌دژ نیز برگزار می‌شود اظهار داشت: مهم‌ترین مشکل پروژه‌های عمرانی تامین مالی آنهاست.

وی گفت: متاسفانه پروژه‌های ملی به شدت با مشکل تامین مالی مواجهند که راه‌آهن، ورزشگاه 15 هزار نفری و تالار بزرگ شهر ارومیه جزء این پروژه ها محسوب می‌شوند.

معاون امور عمرانی استاندار آذربایجان‌غربی تصریح کرد: برای رفع اعتباری این پروژ‌ها باید دست مدیران اجرایی در دستگاه‌های دولتی باز بوده و از امتیاز اختیار برخوردار باشند تا بتوانند با انواع راه‌های اصولی مشکل اعتباری آنها را حل کنند.

بهادری با بیان اینکه 6 پروژه مورد بازدید قرار گرفته از سوی شورای فنی استان دارای 70 درصد پیشرفت فیزیکی هستند گفت: در برخی موارد مشکلات فنی نیز وجود دارد که حائز اهمیت بوده و باید رفع شوند.

معاون عمرانی استاندار آذربایجان‌غربی افزود: مشکلات به وجود آمده دراین پروژه‌ها اجرایی هستند و نقشه آنها چندان مشکلی ندارند.

نماینده حاضر از سوی دانشگاه علوم پزشکی آذربایجان‌غربی نیز در این جلسه از افتتاح 10 خانه بهداشت تا دهه فجر امسال خبر داد و این در حالی است که جواد آقا‌زاده، رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان دو روز قبل خبر از بهره‌برداری نزدیک به 100 خانه بهداشت در دهه فجرامسال عنوان کرد.
منبع:تسنیم

کد مطلب: 351222