توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
استاندار قزوین:
ظرفیت بخش خصوصی برای ارتقای ایمنی راه‌ها به کارگیری شود
چهارشنبه ۲۸ آبان ۱۳۹۳ ساعت ۰۹:۴۱
استاندار قزوین گفت: به منظور ارتقای ایمنی و استاندار راه‌ها، باید از ظرفیت‌ها و امکانات بخش خصوصی حداکثر استفاده صورت بگیرد.

به گزارش عرش نیوز؛مرتضی روزبه با اشاره به استاندارسازی جاده‌های استان، اظهار کرد: با همکاری اداره راه و شهرسازی و راهنمایی و رانندگی استان قزوین در نوروز 93 با کاهش تلفات جاده‌ای روبرو بودیم که این کاهش تلفات نشان دهنده این است که استان قزوین از ظرفیت و توانایی لازم برای به حداقل رساندن تصادفات جاده‌ای برخوردار است.

وی بیان کرد: برنامه‌ها و کارهای انجام شده در نوروز و تعطیلات خاص کشور که سبب افرزایش سفرها می‌شود را می‌توان در سایر ماه‌ها نیز انجام داد تا با آمار حداقلی در تصادفات مواجه شویم و  امنیت و رفاه رانندگان در جاده‌ها افزایش یابد.

روزبه با اشاره به استفاده بهینه از امکانات و ظرفیت‌‌‌های استان تصریح کرد: باید از تمام ظرفیت‌ها و امکانات موجود در استان و سازمان‌های مربوطه استفاده بهینه داشته باشیم و از این امکانات در راستای افزایش ایمنی و استاندارد در راه‌ها بهره‌گیری کنیم.

استاندار قزوین خاطرنشان کرد: آمارها نشان دهنده این موضوع است که سفرها و مسافرت به مناطق مختلف کشور به ویژه قزوین، سبب پرتردد شدن جاده‌های شده است که نیازمند افزایش آگاهی و اطلاعات رانندگان در زمینه ایمنی راه‌ها و رعایت مقررات رانندگی است.

وی با اشاره به تعطیلات پیش رو به ویژه عید نوروز سال 94 بیان کرد: از هم‌اکنون باید برای تعطیلات عید سال آینده برنامه‌ریزی‌ها و راهکارهای مختلف را ارئه دهیم و با تعامل و همکاری همه سازمان‌های مربوطه و با عزم و اراده بالا در صدد کاهش چشمگیر آمار تلفات رانندگی در جاده‌های استان قزوین باشیم.

منبع:تسنیم

کد مطلب: 331927