توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
نماینده مردم دامغان در مجلس:
۸۲ درصد صنایع کشور راکد و یا نیمه‌تعطیل‌ است
جمعه ۱۹ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۲۳:۵۵
نماینده مردم دامغان و نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس دهم خواستار توجه بیشتر به بخش تولید شد و گفت: ۸۲ درصد صنایع کشور راکد و یا نیمه‌تعطیل‌ است.
به گزارش خبرگزاری عرش نیوز، ابوالفضل حسن‌بیگی عصر امروز در جلسه بررسی مشکلات روستاهای بخش امیرآباد دامغان اظهار داشت: یکی از مهم‌ترین راه‌ها برای گذر از شرایط فعلی تولید حمایت دولت واحدهای تولیدی و خصوصا صنایع کوچک و متوسط است.

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس با بیان اینکه مجلس از حمایت از بخش تولید داخل استقبال می‌کند افزود: دولت باید برای حمایت از بخش تولید در مناطق روستایی تلاش بیشتری کند.

نماینده مردم دامغان در مجلس شورای اسلامی از اختصاص 1.5 میلیارد دلار برای توسعه روستایی در لایحه بودجه پیشنهادی دولت خبر داد و تصریح کرد: در بودجه امسال 5000 میلیارد تومان اعتبار به منظور کمک به صنایع روستایی کشور اختصاص یافته است.

حسن‌بیگی خواستار توجه بیشتر مسئولان استانی به روستاهای دامغان شد و ادامه داد: روستاییان دامغان علاوه بر حماسه آفرینی در دفاع مقدس همواره حامی نظام اسلامی بودند و مسئولان استان سمنان وظیفه دارند که برای برطرف کردن مشکلات آنها تلاش بیشتری کنند.

وی با اشاره به پروژه در حال اجرای گازرسانی به روستاهای بخش امیرآباد دامغان و خصوصا روستاهای منطقه قهاب رستاق خواستار تسریع در اجرای این پروژه شد.

نماینده مردم دامغان در مجلس شورای اسلامی با اشاره به ظرفیت‌های مناطق روستایی این شهرستان خاطرنشان کرد: روستاهای کویری در جنوب دامغان از ظرفیت بالایی در بخش گردشگری برخوردارند و میراث فرهنگی باید برای استفاده از این ظرفیت برنامه‌ریزی کند.
کد مطلب: 391129