توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
معاون عمرانی استاندار کهگیلویه و بویراحمد خبر داد
توزیع 900 میلیارد ریال از اعتبارات سال 93 کهگیلویه و بویراحمد تا هفته آینده
يکشنبه ۱۸ خرداد ۱۳۹۳ ساعت ۱۲:۰۰
معاون هماهنگی امور مالی کهگیلویه و بویراحمد گفت: 900 میلیارد ریال از اعتبارات سال 93 کهگیلویه و بویراحمد تا هفته آینده بین شهرستان‌های این استان توزیع می‌شود.

به گزارش عرش نیوز،پژمان نیک‌اقبالی اظهار داشت: 900 میلیارد ریال از اعتبارات تملک دارایی‌های سرمایه‌ای سال 93 کهگیلویه و بویراحمد تا هفته آینده بین شهرستان‌های این استان توزیع می‌شود.

وی افزود: یک‌هزار و 360 میلیارد ریال اعتبار از محل تملک دارایی‌های سرمایه‌ای، همچنین 800 میلیارد ریال اعتبار از محل ماده 180 قانون برنامه پنجم توسعه در سال 93 به کهگیلویه و بویراحمد اختصاص یافته است.

معاون هماهنگی امور مالی کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه توزیع این اعتبارات بر اساس مصوبات شورای اداری و شورای برنامه‌ریزی صورت گرفته، ابراز کرد: این میزان اعتبار برای اتمام و تکمیل پروژه‌های نیمه‌تمام صرف می‌شود.

نیک‌اقبالی ادامه داد: این اعتبارات در بخش‌های مختلفی از جمله امور قضایی، دفاع، آموزش، فرهنگ و هنر، بهداشت و سلامت، رفاه و تأمین اجتماعی، تربیت بدنی، کشاورزی و منابع طبیعی، منابع آب، انرژی، صنعت و معدن، حمل و نقل و مسکن و عمران شهری و روستایی جذب و هزینه می‌شود.

وی یادآور شد: توزیع این اعتبارات در شهرستان‌ها بر اساس جمعیت، وسعت، برخورداری و عدم برخورداری، نیازمندی‌ها و طرح‌های نیمه‌تمام صورت می‌گیرد.

معاون عمرانی استاندار کهگیلویه و بویراحمد اجرای طرح‌های بالای 80 درصد پیشرفت، توزیع بودجه براساس اولویت‌ها، تلاش برای تحقق سیاست‌های اقتصاد مقاومتی و خروج از رکود اقتصادی را از رویکردهای مهم بودجه 93 استان عنوان کرد.

نیک‌اقبالی با اشاره به میزان اعتبارات عمرانی سال 92 این استان یادآور شد: اعتبارات عمرانی سال 92، دو هزار و 100 میلیارد ریال بوده که 33 درصد از این اعتبارات عمرانی تاکنون جذب شده است./فارس

کد مطلب: 270024