توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
آیت الله علوی گرگانی:
گذشتن از مال و اولاد، راه حرکت در مسیر امام زمان (عج) است
يکشنبه ۲۸ دی ۱۳۹۳ ساعت ۱۲:۰۷
آیت الله علوی گرگانی گفت: برای اینکه در مسیر امام زمان (عج) باشیم باید از مال و اولاد خویش بگذریم و به فکر دنیا نباشیم و تنها هدفمان در زندگی جلب رضایت امام زمان (عج) باشد.
به گزارش عرش نیوز؛آیت الله سیدمحمدعلی علوی‌گرگانی پیش از ظهر امروز در دیدار بامدیران مجتمع یاوران مهدی (عج) با اشاره به اهمیت توجه به امام زمان (عج) اظهارداشت: باید سعی کنیم تا در زندگی خود یاور امام زمان (عج) باشیم و با اقدامات خود رضایت امام زمان (عج) را جلب کنیم و از یاوران واقعی حضرت مهدی (عج) باشیم.

مرجع تقلید شیعیان با تاکید بر دوری از گناه در زندگی افزود: اگر اهل حقیقت و پاک باشیم و چشممان دور از گناه باشد می‌توانیم امام زمان (عج) را ببینم و چشممان به جمال زیبای ایشان روشن شود.

استاد سطوح عالی حوزه علمیه بیان کرد: ما باید تلاش کنیم تا امام زمان (عج) ما را به عنوان یاور خویش قبول کند، برای اینکه در مسیر امام زمان (عج) باشیم باید از مال و اولاد خویش بگذریم و به فکر دنیا نباشیم و تنها هدفمان در زندگی جلب رضایت امام زمان (عج) باشد.

وی با اشاره به اهمیت تفکر به امام زمان (عج) عنوان کرد: سعی کنیم تا در طول شبانه روز در کنار دیگر کارهای زندگیمان یک فرصتی برای تفکر به امام زمان (عج) قرار دهیم و‌‌ همان گونه که ایشان از ما می‌خواهد زندگی کنیم.

آیت الله علوی‌گرگانی خاطرنشان کرد: شما که خادمی زائران امام زمان (عج) را بر عهده دارید سعی کنید که با اقدامات خویش جهت رضایت حضرت مهدی (عج) قدم بر دارید و کاری نکنید تا سبب ناراحتی امام زمان (عج) شود.منبع:تسنیم
کد مطلب: 356579