توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
پیشنهاد دو تهیه‌کننده برای ساخت«الدوز»/ روایتی خاص از زندگی یک همسر شهید
يکشنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۵۲
کارگردان فیلم سینمایی «الدوز» گفت که این فیلم به نوعی یک فیلم دفاع مقدسی با مضمونی اجتماعی خواهد بود و داستان خاصی از زندگی یک همسر شهید را روایت می‌کند.
به گزارش عرش نیوز به نقل از تسنیم مریم دوستی کارگردان سینمای ایران درگفت‌وگو با خبرنگار فرهنگی باشگاه خبرنگاران پویا، درباره آخرین وضعیت فیلم سینمایی «الدوز» گفت: فیلم سینمایی «الدوز» در حال حاضر روزهای پایانی فیلمنامه را پشت سر می‌گذارند. این روزها به علت نزدیک شدن به زمان اکران فیلم سینمایی «دریاچه ماهی» کمی درگیر اکران فیلم هستم و بخاطر همین هنوز کار را آغاز نکرده‌ام.

وی درباره تهیه‌کننده فیلم سینمایی«الدوز» اظهار کرد: تا به حال دو تهیه‌کننده برای ساخت فیلم «الدوز» پیشنهاد همکاری داده‌اند؛ اما هنوز تصمیم نگرفته‌ام که با کدام یک از آنها همکاری کنم.

این کارگردان سینمای ایران درباره حضور در جشنواره فیلم فجر تصریح کرد: احساس خاص و عمیقی نسبت به حضور در جشنواره فیلم فجر ندارم، چرا که احساس می‌کنم، مافیای حاضر در این جشنواره نمی‌گذارند جشنواره فیلم فجر مسیر اصلی خود را ادامه دهد و به همین دلیل در طی این سالها این جشنواره افت شدیدی داشته است. البته وقتی که تهیه‌کننده انتخاب شود، صاحب اصلی پروژه خواهد بود و اوست که تصمیم می‌گیرد این فیلم را به جشنواره بفرستد یا آن را اکران می‌کند.

دوستی درباره فضای فیلم جدیدش اعلام کرد: فیلم «الدوز» یک فیلم دفاع مقدسی است؛ اما نه به آن معنا که در آن توپ و تانک مشاهده کنیم. به نظرم سینمای دفاع مقدس در حال حاضر نیازمند آن است که به سمت آن برود که موضوعات اجتماعی را نیز درون خود جای دهد. در همین راستا فیلم سینمایی «الدوز» در به نوعی فیلمی دفاع مقدسی- اجتماعی خواهد بود. «الدوز» یک داستان خاص از زندگی یک همسر شهید است.

انتهای پیام/
کد مطلب: 392272