توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
مدیرکل امور مالیاتی چهارمحال و بختیاری عنوان کرد
مالیات تنها راه نجات کشور از تکیه بر درآمدهای نفتی
دوشنبه ۱۶ تير ۱۳۹۳ ساعت ۱۰:۳۹
مدیرکل امور مالیاتی چهارمحال و بختیاری گفت: مالیات تنها راه نجات کشور از تکیه بر درآمدهای نفتی است.
عرش نیوز به نقل از فارس؛بهادر بهمنی اظهار کرد: پرداخت درست و به موقع مالیات از سوی مردم دولت را در پیشبرد اهداف و برنامه‌ها کمک می‌کند.

 
وی افزود: در حال حاضر دولت جمهوری اسلامی بر درآمدهای نفتی تکیه دارد و مشارکت مردم و بخصوص بازاریان در پرداخت به‌موقع مالیات می‌تواند کشور را از تکیه بیش‌از حد به درآمدهای نفتی رهایی دهد.

 
بهمنی با بیان اینکه 31 تیرماه آخرین مهلت تسلیم اظهارنامه مالیاتی است، بیان داشت: بر اساس برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته تسلیم اظهارنامه در استان چهارمحال و بختیاری به صورت الکترونیکی بوده و اظهارنامه دستی از مودیان مالیاتی دریافت نخواهد شد.

 
مدیرکل امور مالیاتی چهارمحال و بختیاری گفت: مردم برای تسلیم اظهارنامه و پرداخت مالیات خود می‌توانند به کافی‌نت‌های سطح شهر مراجعه کنند و امور مورد نظر خود را انجام دهند.

 
وی ادامه داد: با انجام این کار به صورت رایانه‌ای علاوه‎‌بر بالا رفتن میزان دقت کار، کاهش هزینه و همچنین صرفه‌جویی در وقت از دیگر مزایای تسلیم اظهارنامه مالیاتی به صورت الکترونیکی در استان چهارمحال و بختیاری است.

 
بهمنی تصریح کرد: مردم باید به موقع این امر مهم را انجام دهند تا بتوانند از معافیت‌های مالیاتی بهره‌مند شده و مالیات کمتری را پرداخت کنند.
کد مطلب: 282373