توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
کاشان میزبان دور نیمه نهایی لیگ دسته یک هندبال کشور شد
سه شنبه ۳۰ دی ۱۳۹۳ ساعت ۱۰:۰۴
رییس هیات هندبال کاشان از میزبانی این شهرستان در مرحله نیمه نهایی لیگ دسته یک هندبال کشور خبر داد.
به گزارش عرش نیوز؛'مهدی پدرام فر' گفت: مرحله نیمه نهایی لیگ دسته یک هندبال کشور در دو گروه شش تیمی به صورت متمرکز به میزبانی شهرهای کاشان و همدان برگزار می شود.

وی افزود: در گروه 'الف' این مسابقات تیم های سازمان رفاهی تفریحی شهرداری کاشان، هیات هندبال شیراز، هیات هندبال شهرکرد، هیات هندبال فیروزآباد فارس، ثامن الحجج سبزوار و نفت آبادان از 16 بهمن ماه به مدت پنج روز در کاشان به مصاف هم می روند.

وی ادامه داد: در گروه 'ب' این مسابقات نیز شش تیم هیات هندبال مراغه، پدافند هوایی تهران، هیات هندبال کرمانشاه، خیبر اراک، پاس همدان و سرد رود تبریز به میزبانی شهر همدان برای رسیدن به مرحله نهایی از 16 بهمن ماه رقابت می کنند.

وی تصریح کرد: این مسابقات هرساله به صورت رفت و برگشت برگزار می شد، اما به دلیل بازی های تیم ملی ایران در جام جهانی 2015 قطر و کمبود زمان تصمیم بر برگزاری رقابت ها به صورت متمرکز در دو گروه برگزار می شود.

رییس هیات هندبال کاشان خاطرنشان کرد: بنابر تصمیم فدراسیون هندبال از هر گروه دو تیم به مرحله نهایی مسابقات که در تهران برگزار می شود صعود خواهند کرد تا تکلیف سه تیم صعود کننده به لیگ برتر مشخص شود.

پدرام فر نماینده کاشان را یکی از مدعیان اصلی صعود به لیگ برتر دانست و افزود: میانگین سنی تیم هندبال کاشان زیر 23 سال است که بیش از نیمی از بازیکنان تیم بومی این شهرستان هستند.


منبع:ایرنا
کد مطلب: 357370