توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
ستاد بازیهای آسیایی 2018 در ادارات کل ورزش و جوانان استان ها تشکیل می شود
چهارشنبه ۲۱ آبان ۱۳۹۳ ساعت ۱۱:۱۳
مدیرکل امور استان های وزارت ورزش و جوانان گفت: برای شناسایی ظرفیت های ورزشی استان ها و تقویت آنها برای حضور در بازی های آسیایی دوره آینده، ستاد بازیهای آسیایی 2018 در ادارات کل استان ها تشکیل می شود.
به گزارش عرش نیوز؛'ایرج رحمانی' روز چهارشنبه در جمع کارمندان اداره کل ورزش و جوانان استان قزوین، افزود: از نیازهای اصلی جامعه ورزش برای پیشبرد امور و اهداف در حوزه قهرمانی و همگانی داشتن منابع مالی است و اکنون از مهم ترین اولویت های وزارت ورزش و جوانان جذب اعتبارات برای تکمیل طرحهای نیمه تمام و اختصاص اعتبارات فدراسیون ها و ادارات کل ورزش و جوانان در استان ها است.

این مسوول، ساماندهی امور جوانان را از دیگر اولویت های وزارت ورزش و جوانان خواند و با بیان اینکه فعالیت در این حوزه تنها برعهده این وزارتخانه نیست، اظهارداشت: براساس قانون برنامه پنجم توسعه، 22 دستگاه و نهاد عضو ستاد ساماندهی امور جوانان هستند و باید وظایف خود در حوزه جوانان را انجام دهند.

وی افزود: وزارت ورزش و جوانان به عنوان هماهنگ کننده و دبیر ستاد ساماندهی امور جوانان عمل می کند و بدنبال این است تا با استفاده از همه ظرفیت ها و ایجاد انسجام بین تمام بخش ها به شکل بهتری به جوانان خدمات ارائه کرد.

رحمانی در بخش دیگری از صحبت های خود ورزش و جوانان را با هم عجین دانست و گفت: در کنار تضمین نشاط و تندرستی جامعه، ورزش ارزان ترین وسیله ای است که نشاط و غرور ملی را برای مردم کشور بویژه جوانان فراهم می کند.

مدیرکل امور استان های وزارت ورزش و جوانان برحمایت از هیات های ورزشی توسط ادارات کل استانی تاکید کرد و گفت: هیات های ورزشی صاحبان اصلی ورزش هستند و باید برای آنها اهمیت ویژه قایل شد و به آنان اعتماد کرد.

مدیرکل وزارت ورزش و جوانان، ایجاد امید و نشاط در جامعه را رویکرد اصلی دولت خواند و اظهار کرد: وزارت ورزش و جوانان نیز پیرو این رویکرد از همه ظرفیت های خود برای امید آفرینی و ایجاد نشاط در جامعه استفاده می کند.

منبع:ایرنا
کد مطلب: 329371