توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
زنده نگه داشتن یاد شهدا لازمه بیداری و بصیرت افزایی نسل جوان است
پنجشنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۳ ساعت ۱۹:۱۱
گرگان - دبیر کمیته پشتیبانی کنگره شهدای دانشجوی گلستان گفت: زنده نگه داشتن یاد شهدا لازمه بیداری و بصیرت افزایی نسل جوان است.
به گزارش عرش نیوز، سیدمسعود موسوی، عصر پنجشنبه، در گفتگو با خبرنگاران استان، گفت: دانشجویان و جوانان نسل حاضر در برابر ارزش ها و آرمان های انقلاب مسئولند و در این راستا وظیفه دارند یاد و خاطره شهدا را به عنوان بزرگترین پاسداران آرمان های انقلاب زنده نگه دارند.

وی افزود: برگزاری کنگره شهدای دانشجو موجب می شود بین نسل جوان کنونی به عنوان افسران جنگ نرم با نسل دیروز به عنوان پیشقراولان عرصه جنگ سخت رابطه برقرار کنند تا بتوانند در جبهه جنگ نرم افزاری نقش خود را به خوبی ایفا کنند و برگزاری کنگره شهدای دانشجو این ظرفیت را به نسل حاضر خواهد داد.

مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی گرگان تصریح کرد: نسل جوان ما نیاز به شناخت رشادت ها و تلاش های جوانان این مرز و بوم در سال های ابتدایی انقلاب و دوران جنگ تحمیلی دارد که برگزاری کنگره شهدای دانشجو می تواند این مفاهیم معرفتی را در اخیتار این نسل قرار دهد.

موسوی اذعان کرد: اصحاب جامعه دانشگاهی استان با خلوص نیت و اهتمام ویژه در صدد اجرای هر چه بهتر کنگره ۶۸ شهید دانشجوی استان گلستان به عنوان دانش آموختگان مکتب حسین (ع) هستند که امیدواریم این حرکت خالصانه مورد توجه شهدای عزیزمان قرار بگیرد.

دبیر کمیته پشتیبانی کنگره شهدا دانشجوی استان گلستان در رابطه با اقدامات این کمیته خاطرنشان کرد: تا کنون جلسات متعددی برای برگزاری هر چه با شکوه تر کنگره شهدای دانشجوی استان شکل گرفت و در آن بر ملزومات نتیجه محور بودن این کنگره تأکید شد.

موسوی از جمله اقدامات صورت گرفته نیز به تهیه بنر تبلیغاتی، طراحی و تهیه و توزیع بسته های فرهنگی و برپایی نمایشگاه جهاد علمی اشاره کرد و اظهار داشت: زنده نگه داشتن یاد شهدا لازمه بیداری و بصیرت افزایی نسل جوان دانشجوست.

منبع: مهر
کد مطلب: 341773