توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
پرویز سروری در شورای شهر مطرح کرد:
شکایت از وزارت راه برای کوتاهی در نوسازی بافت فرسوده تهران
سه شنبه ۱۲ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۶:۵۷
رئیس کمیسیون حقوقی و نظارت شورای شهر با انتقاد از عدم اقدام لازم توسط سازمان‌های مربوطه برای نوسازی بافت فرسوده تهران از شکایت از وزارت راه در این خصوص خبر داد.
به گزارش عرش نیوز، پرویز سروری - رئیس کمیسیون حقوقی و نظارت شورای اسلامی شهر تهران در تذکر پیش از دستور خود پلاسکو را زنگ خطری برای تهران دانست و تاکید کرد که اگر در تهران با یک تکانه مواجه شویم پلاسکویی با چند هکتار وسعت مواجه خواهیم شد.

 
وی با تاکید بر اینکه تهران بافت فرسوده فراوانی دارد گفت: پلاسکو برای تهران نهیبی بود که باید برای بافت فرسوده آن هرچه‌ سریع‌تر فکر شود.

 
سروری در ادامه از تهیه شکایت از مقصران کوتاهی در نوسازی بافت فرسوده تهران خبر داد و اعلام کرد که این شکایت به کمیسیون اصل 90 مجلس شورای اسلامی ارائه خواهد شد. 

 
رئیس کمیسیون حقوقی و نظارت شورای اسلامی شهر تهران همچنین در صحبت‌های خود به این نکته اشاره کرد که وزارت راه و شهرسازی گفت: جهت ارائه بسته مالی احیای بافت فرسوده تهران اقدامات لازم را انجام نداده و به همین دلایل باید از سازمان‌هایی که جهت نوسازی بافت فرسوده تهران کوتاهی کرده‌اند و اقدام لازم را انجام نداده‌اند شکایتی تنظیم شود. / تسنیم
کد مطلب: 391679