توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
حضور چهار تیم آسیایی درمسابقات قهرمانی فوتبال ناشنوایان آسیا، اقیانوسیه در کیش قطعی شد
دوشنبه ۲۶ آبان ۱۳۹۳ ساعت ۱۰:۳۷
دبیر فدراسیون ناشنوایان از حضور سه تیم آسیایی به همراه ایران در سومین دوره مسابقات قهرمانی فوتبال ناشنوایان آسیا، اقیانوسیه به میزبانی جزیره کیش خبر داد.
به گزارش عرش نیوز؛'مهران تیشه گران' گفت: بر اساس مذاکرات صورت گرفته با کنفدراسیون آسیا پیش از این قرار بود شش تیم کره یا بحرین ، کویت ، عربستان ، عراق ، ژاپن و تایلند به همراه ایران در این رقابت حضور داشته باشند اما تنها حضور چهار تیم قطعی شده است.

وی دلیل حضور نیافتن این تیم ها را بر اساس اعلام کنفدارسیون آسیا مشکلات مالی و کمبود بودجه عنوان کرد و افزود: در این دوره از مسابقات تیم های ژاپن، عراق ، عربستان و ایران حضور دارند که می توان گفت از بهترین های آسیا هستند.

دبیر فدراسیون ناشنوایان در مورد تعداد ورزشکاران حاضر گفت: از تیم ژاپن 26 ، عراق 22 ، عربستان 26 و ایران 29 ورزشکار به همراه کادر فنی ، مربی ، سرمربی در این مسابقات حضور دارند.

تیشه گران وضعیت تیم فوتبال ناشنوایان ایران را خوب ارزیابی کرد و افزود: تیم ایران اردوهای تمرینی خود را از حدود 9 ماه پیش آغاز کرده و در شرایط آمادگی خوبی بسر می برد که امیدواریم به نتیجه قابل قبولی دست پیدا کند.

وی با بیان اینکه همه تیم ها امروز دوشنبه وارد جزیره کیش می شوند گفت: اقدامات لازم برای اسکان، پذیرایی و سایر موارد انجام شده است و مسابقات به صورت رسمی از روز پنجشنبه 29 آبان ماه آغاز می شود.

سومین دوره مسابقات فوتبال آسیا، اقیانوسیه ناشنوایان از 28 آبان تا نهم آذر ماه با همکاری معاونت ورزش و آموزش شرکت سرمایه گذاری و توسعه کیش در این جزیره زیبای ایرانی برگزار می شود.

دومین دوره این رقابت ها در کشور کره جنوبی برگزار شد.

منبع:ایرنا
کد مطلب: 331071