توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
استاندار چهارمحال و بختیاری:
۱۶۰ میلیارد ریال به شبکه‌های آبیاری تحت فشار ‌چهارمحال و بختیاری اختصاص یافت
سه شنبه ۱۶ دی ۱۳۹۳ ساعت ۱۲:۰۴
استاندار چهارمحال و بختیاری از اختصاص ۱۶۰ میلیارد ریال اعتبار به اجرای شبکه‌های آبیاری تحت فشار در سطح استان خبر داد.
به گزارش عرش نیوز؛قاسم سلیمانی صبح امروز در دیدار با مشاور معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت، اظهار داشت: امسال 160 میلیارد ریال اعتبار به اجرای شبکه‌های آبیاری تحت فشار در این استان اختصاص یافته است.

وی با اشاره به افزایش اعتبارات حوزه کشاورزی استان افزود: این استان یکی از استان‌های آبخیز و از مهم‌ترین مراکز صدور آب به دیگر استان‌های کشور است و کشاورزی این استان با توجه به ظرفیت‌ها و استعداهای موجود نیازمند توجه بیشتری است.

استاندار چهارمحال و بختیاری با بیان بالا بودن سطح زیرکشت اراضی این استان که به چندین هزار هکتار رسیده است، تقویت و توسعه زیرساخت‌های بخش کشاورزی را در توسعه و رونق اقتصادی استان موثر برشمرد.

سلیمانی با اشاره به اینکه این استان یکی از استان‌های بوده که در تنظیم بازار موفق عمل کرده است، خاطرنشان کرد: ملاک قیمت‌گذاری نان در یک ماه گذشته براساس میانگین قیمت نان در استان‌های اصفهان، خوزستان، کهگیلویه وبویراحمد و لرستان بوده است.

وی افزود: در حال حاضر قیمت نان در استان 28.5 درصد نسبت به گذشته افزایش یافته است.

استاندار چهارمحال و بختیاری توسعه راه‌های روستایی را یکی دیگر از اقدامات اساسی که به‌طور ‌جدی در حال پیگیری و انجام کار استف برشمرد و گفت: 160 میلیارد ریال اعتبار برای بهسازی راه‌های دهستان موگویی در شهرستان کوهرنگ اختصاص داده شده است.

منبع:تسنیم

کد مطلب: 351970