توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
هنوز مجوز تبدیل وضعیت قراردادی‌های آموزش‌وپرورش اخذ نشده است
محمدزاده: قبولی‌های آزمون استخدامی امسال آموزش‌وپرورش سال ۹۶ وارد مدارس می‌شوند
سه شنبه ۱۶ شهريور ۱۳۹۵ ساعت ۰۹:۳۵
مدیرکل دبیرخانه هیئت گزینش وزارت آموزش‌وپرورش با اشاره به آخرین وضعیت تبدیل وضعیت نیروهای قراردادی این وزارتخانه گفت: قبولی‌های آزمون استخدامی امسال آموزش‌وپرورش در سال ۹۶ وارد مدارس می‌شوند.

به گزارش عرش نیوز،شاپور محمد زاده در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در سمنان، اظهار داشت: هنوز مجوزهای لازم برای تبدیل وضعیت نیروهای قراردادی وزارت آموزش‌وپرورش از سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی کشور اخذ نشده است.

وی با اشاره به پیگیری وزارت آموزش‌وپرورش برای تحقق این مهم تصریح کرد: به‌محض اخذ مجوز و اعلام آن بر اساس مقررات گزینش، کار تبدیل وضعیت نیروهای قراردادی در آموزش‌وپرورش آغاز می‌شود.

قبولی‌های آزمون استخدامی امسال آموزش‌وپرورش سال 96 وارد مدارس می‌شوند

مدیرکل دبیرخانه هیئت گزینش وزارت آموزش‌وپرورش با اشاره به وضعیت استخدام جدید آموزش‌وپرورش بر اساس اعلام علی‌اصغر فانی تصریح کرد: این آزمون برای مهر یا آبان برنامه‌ریزی‌شده است.

محمد زاده با بیان اینکه آزمون استخدامی آموزش‌وپرورش بر اساس مجوز اخذشده و نیز ماده 28 اساسنامه دانشگاه فرهنگیان از متقاضیان لیسانسه‌ها و فوق لیسانسه‌های دانشگاه‌های کشور برگزار خواهد شد عنوان کرد: افراد قبول‌شده در این آزمون استخدامی، در دانشگاه فرهنگیان مهارت‌آموزی کرده و پس از گذراندن دوره یک‌ساله مهارت‌آموزی برای سال 96 وارد آموزش‌وپرورش شوند.

وی با اشاره به لزوم توجه به بخش گزینش برای افراد جدیدالورود به آموزش‌وپرورش بیان کرد: در گزینش تمام تلاش را بر این داریم تا معلمانی وارد سیستم آموزش‌وپرورش شوند که معیارهای سند تحول بنیادین آموزش‌وپرورش را داشته باشند؛ چراکه این سند همه معیارهای معلمان آموزش‌وپرورش را تعیین کرده است.

مدیرکل دبیرخانه هیئت گزینش وزارت آموزش‌وپرورش خاطرنشان کرد: امروز باید معلمانی وارد آموزش‌وپرورش شوند که در تراز تعلیم و تربیت نظام جمهوری اسلامی باشند و رویکرد ما این است و تمام تلاش خود را به کار می‌گیریم تا این مهم محقق شود.

انتهای پیام/

کد مطلب: 390878
 
 


پربازدیدترین