توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
مشاور عالی استاندار همدان:
اقدامات رئیس جمهور در اخلاق‌مداری شایسته تقدیر است
دوشنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۳ ساعت ۱۱:۵۰
مشاور عالی استاندار همدان با بیان اینکه رئیس جمهور همچنان پایبند به شعار‌ها و برنامه‌های اعلام شده در زمان انتخابات است، گفت: اقدامات رئیس جمهور در اخلاق‌مداری شایسته تقدیر است.

به گزارش عرش نیوز،بهروز کارخانه‌ شامگاه یکشنبه در همایش «انتظار و امید» به مناسبت سالروز انتخابات 24 خرداد سال 92، شعار اساسی رئیس جمهور را احیای اخلاق، نجات اقتصاد و تعامل با جهان دانست.

وی با بیان اینکه رئیس جمهور منتخب همچنان پایبند به شعار‌ها و برنامه‌های اعلام شده در زمان انتخابات است، افزود: مفتخریم که حسن روحانی در این 10 ماهی که از شروع به کار دولت می‌گذرد، توانسته تفکر اعتدالی را در جامعه مستولی سازد.

کارخانه‌ با اشاره به نظرسنجی صورت گرفته از 3 هزار استاد دانشگاه با سؤال میزان پایبندی آحاد مردم به اخلاق عنوان کرد: ما وقتی دلواپس شدیم که بیش از 95 درصد این اساتید دانشگاه، برخی مردم را دارای مشکلاتی در زمینه اخلاق دانستند.

وی در ادامه به ضعف کار گروهی و عدم انتقادپذیری به عنوان نمونه‌هایی از این مشکلات اخلاقی اشاره کرد و با بیان اینکه اصول دین و بعثت پیامبر ما به واسطه اخلاق است، اقدام روحانی را در اخلاق‌مداری شایان تقدیر دانست.

مشاور عالی استاندار همدان با بیان اینکه امروز بهداشت و درمان تقریباً رایگان شده است، این اقدام را در حوزه سلامت و در گام اول شایسته تقدیر دانست و افزود: باید با تدبیر توأم با علم و برنامه در کنار انتخاب افراد شایسته، کیفیت خدمت به مردم را تداوم بخشید.

وی در خاتمه به ورزش «او ـ اسپرت» به عنوان نخستین ورزش ابداعی پارسی اشاره کرد و گفت: این ورزش قریب 9 سال در 65 کشور دنیا دبیرخانه افتتاح کرد که با تدابیر دولت اعتدال، دبیرخانه این ورزش در همدان افتتاح شد./فارس

کد مطلب: 273391