توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
سمنان| ارتش جمهوری اسلامی در تمام صحنه‌های انقلاب در صف اول قرار دارد
چهارشنبه ۲۹ فروردين ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۵۴
نماینده ولی‌فقیه در استان سمنان گفت: ارتش جمهوری اسلامی ایران همواره در تمام صحنه‌های انقلابی و مقابله با دشمنان در صف اول قرار داشته است.
به گزارش عرش نیوز به نقل از تسنیم از سمنان، آیت‌الله سید محمد شاهچراغی بعدازظهر امروز در دیدار با فرماندهان ارشد ارتش در استان سمنان ضمن گرامیداشت پیشاپیش به مناسبت روز ارتش اظهار داشت: ارتش جمهوری اسلامی ایران همواره در تمام صحنه‌های انقلابی و مقابله با دشمنان در صف اول قرار داشته است.

وی با بیان اینکه امنیت امروز مدیون رشادت‌های نیروهای ارتشی است افزود: ارتش در کشور مظهر اقتدار و قدرت است و باید قدردان نیروهای متعهد و متخصص ارتشی باشیم.

نماینده ولی‌فقیه در استان سمنان با تأکید بر اینکه ارتش در طول انقلاب کارنامه درخشانی را از خود برجای گذاشته است اعلام کرد: برای کسب موفقیت و افتخارات روزافزون باید ولایت مداری در دستور کار نیروهای ارتشی قرار گیرد.

وی با بیان اینکه حضور نمایندگان ولی‌فقیه در سیستم های اداری ارتش و نیروهای نظامی نقش مؤثری در پیشبرد اهداف ولی‌فقیه و عمل به فرمان‌ها مقام معظم رهبری دارد اذعان کرد: رستگاری نیروهای ارتش و سایر دستگاه‌های نظامی و انتظامی وابسته به ولایت مداری است.

شاهچراغی با تأکید بر اینکه ایران اسلامی هم‌اکنون از رتبه خوبی در بخش نظامی برخوردار است تصریح کرد: دشمنان همواره درصدد تضعیف ارتش و دستگاه‌های نظامی کشور هستند تا از این طریق بتوانند راه‌های نفوذ به کشور را باز کنند.

وی ابراز داشت: دولت موظف است با حمایت از ارتش، سپاه و نیروی انتظامی و غیره گامی مؤثر برای حفظ آرامش مردم و اقتدار کشور و ایجاد امنیت در سراسر ایران بردارد.

نماینده ولی‌فقیه در استان سمنان بیان کرد: نیروهای مسلح مایه افتخار مردم ایران و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران هستند و کارنامه درخشان آنان در پیروزی انقلاب، دفاع مقدس و سایر صحنه‌های انقلابی از کسی پوشانده نیست.

انتهای پیام/
کد مطلب: 392597
 
 


پربازدیدترین