توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
رئیس دانشگاه پزشکی ایلام
دانشگاه پزشکی ایلام رتبه نخست جشنواره رازی را کسب کرد
دوشنبه ۸ دی ۱۳۹۳ ساعت ۱۰:۲۶
رئیس دانشگاه علوم پزشکی ایلام گفت: برای دومین سال پیاپی، کمیته تحقیقات دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی ایلام عنوان رتبه نخست جشنواره بین المللی پزشکی رازی را کسب کرد.
به گزارش عرش نیوز؛علی دل پیشه اظهار داشت: دانشگاه علوم پزشکی ایلام در این جشنواره در تمامی فرآیند‌ها از جمله طرح‌های تحقیقاتی، تولید مقالات علمی و چاپ مقالات در نمایه‌های معتبر بین المللی موفق به کسب رتبه بر‌تر بیستمین جشنواره بین المللی پزشکی رازی شده است.

وی با بیان اینکه پژوهش و تحقیقات لازمه رسیدن به پیشرفت و توسعه در ابعاد مختلف است، افزود: پژوهش و تحقیقات در علم و دانش راه جامعه را به سوی پیشرفت و تعالی هموار‌تر می‌کند که برای رسیدن به این هدف کوشش‌هایی عالمانه‌ای را می‌طلبد.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی ایلام عنوان کرد: خوشبختانه تحقیقات و پژوهش در این دانشگاه به خوبی هدف گذاری شده که مقصد و نتیجه این تلاش‌ها با کسب مقام‌های بر‌تر در سطح کشور و بین المللی مشخص شده است.

دل پیشه گفت: دانشجویان، اساتید و دیگر دست اندرکاران پژوهش و تحقیقات با استفاده از ظرفیت و توان خود و بهره گیری از دانش اساتید و زمینه‌های ایجاد شده در دانشگاه، افتخارات درخور توجهی را برای استان ایلام بدست آورده‌اند که بالا‌ترین افتخار و بالندگی برای دانشگاه علوم پزشکی محسوب می‌شود.

وی خاطرنشان کرد: این موفقیت ارزنده و شایسته را به تمامی دانشجویان، اساتید، اعضاء هیئت علمی، مسئولان و کار‌شناسان کمیته تحقیقات دانشجویی و معاونت تحقیقات و فناوری دانشگاه تبریک می‌گویم و امیدوارم که در آینده نیز همچنان شاهد موفقیت‌های دانشگاه در حوزه‌های مختلف علمی و پژوهشی باشیم.

منبع:تسنیم

 

کد مطلب: 347993