توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
دزیانیان:
مرکز بیماریهای خاص شاهرود اوایل سال ۹۴ راه اندازی خواهد شد
چهارشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۳ ساعت ۱۶:۳۶
شاهرود – رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد شاهرود از راه اندازی و شروع به کار مرکز بیماری های خاص که تحت نظارت این مرکز فعالیت خواهد کرد در اوایل سال آینده خبر داد.
به گزارش عرش نیوز به نقل از روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد شاهرود، احمد دزیانیان ضمن اشاره به راه اندازی و شروع به کار مرکز بیماری های خاص تحت نظارت این مرکز در اوایل سال ۹۴ گفت: این پروژه از محل اعتبار طرح های عمرانی تامین بودجه شده و کار ساخت و تجهیز آن تا پایان سال جاری به اتمام خواهد رسید.

وی با یادآوری این مطلب که برای نخستین بار ۱۷رشته دکتری تخصصی و چند رشته کارشناسی ارشد به رشته های دانشگاه اضافه شده افزود: این واحد در بین دانشگاه های آزاد استان از مزیت دو شرکت دانش بنیان برخوردار بوده که ضرورت ایجاد ۳۶ رشته دیگر در این دانشگاه را به خوبی نشان می دهد.

رئیس دانشگاه آزاد واحد شاهرود میزبانی دو شهید گمنام را نقطه عطفی از نظر فرهنگی در این دانشگاه خواند و خاطر نشان کرد: تجاری سازی و تبدیل دانش به فناوری به ثروت از اهداف مهم این دانشگاه است.

دزیانیان در خاتمه با اشاره به کسب رتبه نخست واحد شاهرود در میان دانشگاه های آزاد استان سمنان در جذب ۷۰ درصد بودجه پژوهشی تصریح کرد: اعضای هیئت علمی این واحد ۲۴۵ مقاله ژورنالی و کنفرانسی منتشر و ارائه کرده اند.
کد مطلب: 367595
 
 


پربازدیدترین