توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
استاندار خوزستان خبر داد
نگاه ویژه به صنایع پتروشیمی و آلومینیوم شهرستان مسجدسلیمان
سه شنبه ۲۳ دی ۱۳۹۳ ساعت ۱۴:۰۶
استاندار خوزستان از نگاه ویژه استانداری به صنایع پتروشیمی و آلومینیوم شهرستان مسجدسلیمان خبر داد.

به گزارش عرش نیوز؛عبدالحسن مقتدایی ظهر امروز در مراسم کلنگ‌زنی شرکت آلومینیوم مسجدسلیمان که با حضور جمعی از مسئولان شهری و استانی انجام شد اظهار داشت: با پیگیری‌هایی که مسئولان منطقه انجام دادند به سمت و سویی می‌رویم که از امکانات نفت و استعداد منطقه کاری در شان مردم و مسجدسلیمان انجام دهیم.

وی افزود: امروز شاهد احیای فرودگاه و مباحثی در شرکت پتروشیمی هستیم که سعی می‌شود تا پایان سال جاری برای مساعدت در بخش‌های مختلف ولی به‌صورت مشخص در زمینه پروژه شرکت آلومینیوم اقداماتی صورت گیرد.

استاندار خوزستان اضافه کرد: با همکاری خوبی که بین صنایع پتروشیمی و آلومینیوم در این منطقه وجود دارد امیدواریم هر چه بیشتر شاهد رونق و توسعه در منطقه باشیم.

مقتدایی با اشاره به اینکه معمولا این تفکر وجود دارد که وقتی کاری در حال انجام است در آن کار تسریع بخشیم که سریع‌تر به نتیجه برسد گفت: امیدواریم با ایجاد یک رقابت شیرین بین دو صنعت پتروشیمی و آلومینیوم بتوان تاثیرگذاری این صنایع را در منطقه شاهد باشیم.

وی ادامه داد: با سرمایه‌گذاری از محل درآمد کارخانه شرکت آلومینیوم مراحل بعدی آن نیز اجرایی خواهد شد.

استاندار خوزستان عنوان کرد: عمده بحث ما از اجرا تا تکمیل باید نگاه به توسعه منطقه باشد و تمام اولویت‌ها چه استفاده از پیمانکار و چه اشتغال باید به صورت مشخص توزیع شود.

مقتدایی در پایان گفت: پروژه، عمران و آبادانی زمانی تعلق خاطر ایجاد می‌کند که مردم احساس کنند از ابتدای کار در آن منفعل هستند.

منبع:فارس

کد مطلب: 355093