توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
مدیرعامل بنیاد فرهنگی مهدی موعود(عج) مازندران:
دوره‌های آموزشی فرهنگ مهدویت در مازندران برگزار می‌شود
چهارشنبه ۱۹ آذر ۱۳۹۳ ساعت ۲۱:۱۵
مدیرعامل بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) مازندران با اشاره به تقویت فرهنگ مهدویت در جامعه، گفت: دوره های آموزشی فرهنگ مهدویت در مازندران برگزار می شود.
به گزارش عرش نیوز، حجت الاسلام مهدی نصوری امروز در جلسه ستاد مهدویت در ساری اظهار داشت: با توجه به فضای ایجاد شده در جامعه و کشیدگی به سمت مهدویت لازم است در این مباحث عالمانه و دقیق ورود یابیم تا محتواهای مناسبی را به مخاطب ارائه دهیم.

مدیرعامل بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) مازندران با اشاره به شکل گیری بنیاد حضرت مهدوی موعود و پرداختن به مباحث مهدویت افزود: جهت گیری و آموزش به مخاطبان در زمینه فرقه های انحرافی و پاسخگویی به شبهات از مهمترین اهداف بنیاد مهدویت است و و با برگزاری دوره های آموزشی و تربیت معلم در ترویج فرهنگ مهدویت تلاش شده است.

نصوری خاطرنشان کرد: محتواسازی برای اساتید دانشگاه نیاز بوده و با در اختیار قرار دادن کتاب هایی سعی شد تا محتواسازی انجام شود.

وی استفاده از فرصت ها در تعمیق فرهنگ مهدویت را ضروری دانست و تاکید کرد: جریان سازی مناسبی از امسال در مهدیه ها انجام شد و لبیک یا مهدی باید در زندگی همه منتشر و جاری شود.

نصوری با اشاره به برگزاری دوره های تربیت ۱۰ مربی در استان، خواستار افزایش دوره های آموزشی در مدارس و در میان دانش آموزان شد.

مدیرعامل بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) مازندران به برپایی آزمون مهدویت در ۱۲ دی اشاره کرد و خواستار اختصاص مکانی برای تامین فضای برگزاری امتحان شد.

منبع: تسنیم
کد مطلب: 341395