توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
جانشین فرمانده انتظامی یزد خبر داد
کشف ۷۸ کیلوگرم تریاک در یزد
چهارشنبه ۱۰ ارديبهشت ۱۳۹۳ ساعت ۱۰:۰۳
جانشین فرماندهی انتظامی یزد گفت: با تلاش ماموران مبارزه با مواد مخدر استان یزد بیش از ۷۸کیلوگرم تریاک کشف و ضبط شد.
به گزارش عرش نیوز  به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ عطاءالله احمدی جانشین فرماندهی انتظامی استان یزد اظها کرد: در راستای مبارزه با قاچاقچیان مواد مخدر، ماموران ایست و بازرسی خاتم الانبیای شهرستان خاتم پس از شناسایی و متوقف کردن یک دستگاه خودرو سواری که از استان‌های جنوبی عازم اصفهان بود، موفق به کشف بیش از ۴۴ کیلوگرم تریاک شدند.

احمدی اضافه کرد: همچنین ماموران ایست و بازرسی شهید مدنی مهریز نیز هنگام کنترل خودروهای عبوری، در بازرسی از سه دستگاه خودرو توانستند بیش از ۳۴ کیلوگرم تریاک را کشف و ضبط کنند.

جانشین انتظامی استان یزد با بیان اینکه در این رابطه پنج متهم دستگیر و تعداد ۴ دستگاه خودرو توقیف شد گفت: متهمان برای سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضایی شدند.

دام‌های قاچاق به مقصد نرسید

جانشین فرماندهی انتظامی استان یزد همچنین گفت: ماموران ایست و بازرسی شهرستان خاتم، هنگام کنترل خودروهای عبوری، به چهار دستگاه کامیون مشکوک و خودروها را جهت بازرسی متوقف کردند.

احمدی با بیان این مطلب که ماموران در بازرسی از خودروها ۱۷۳ راس گوسفند قاچاق را کشف و ضبط کردند، افزود: این دام‌های قاچاق از استان فارس به مقصد کرمان بارگیری، و فاقد هر گونه اسناد، مدارک و مجوز لازم دامپزشکی بودند.

جانشین فرماندهی انتظامی استان یزد تصریح کرد: در این رابطه پنج نفر متهم دستگیر، چهار دستگاه کامیون توقیف و دام‌های مکشوفه نیز تحویل دامپزشکی استان شدند.
کد مطلب: 251494