توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
امام جمعه بوشهر:
اهانت به ساحت مقدس پیامبر اکرم هراس از گسترش اسلام است
شنبه ۲۷ دی ۱۳۹۳ ساعت ۱۱:۱۸
امام جمعه بوشهر گفت: جریان اسلام هراسی در جهان به ویژه کشورهای غربی از برنامه‌های جهان استکبار و رژیم صهیونیستی است که این موضوع به سبب هراس از گسترش اسلام است.
به گزارش عرش نیوز؛به نقل از پایگاه اطلاع رسانی دفتر امام جمعه بوشهر آیت‌الله غلامعلی صفایی بوشهری در پیامی ضمن محکوم کردن اهانت به ساحت مقدس پیامبر گرامی اسلام حضرت محمد مصطفی(ص) اظهار داشته است: توهین توطئه آمیز و شیطانی صهیونیسم بین‌الملل را به ساحت مقدس حضرت خاتم الانبیاء محمد مصطفی پیامبر گرامی اسلام صلی الله علیه و آله و سلم را محکوم می‌کنم.

وی در این پیام با بیان اینکه این اعمال در پی موج اسلام هراسی است خاطرنشان کرده است: جریان اسلام هراسی در جهان به ویژه کشورهای غربی از برنامه‌های جهان استکبار و رژیم صهیونیستی است که این موضوه به سبب هراس از گسترش اسلام است.

نماینده ولی فقیه تاکید کرده است: این اعمال غیر انسانی و غیر اخلاقی برای دستیابی جهان سلطه به اهداف استکباری و ضد بشری خویش است.

صفایی بوشهری با بیان اینکه آنان به دنبال اسلام هراسی و اسلام ستیزی هستند افزوده است: جنایت طراحی و اجرا شده توسط استکبار و مزدورانشان را به مسلمانان نسبت می‌دهند تا جامعه جهانی فریب دسیسه‌های زشت آنان خورند و از اسلام دوری گزینند و زمینه جنایات بیشتر و ستیز با جهان اسلام را مهیا نمایند و اعمال ضد بشری خود را علیه مسلمانان توجیه کنند.

وی افزوده است: بی گمان ماهیت این توطئه‌های سابقه‌دار در تاریخ افشا شده و جامعه جهانی کاملا آن را تجربه کرده و کشورهای استکباری مانند امریکا و انگلیس و صهیونیسم بین الملل و فرانسه و هم پیمانانشان به زودی دچار شکست‌های پیاپی می‌شوند.


منبع:تسنیم
کد مطلب: 356056