توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
نمایندگان افرادی را انتخاب کنند که درد مردم را بفهمند/ مسئولین و مردم در ترویج ازدواج تلاش کنند
شنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۲۲
امام جمعه سمنان با اشاره به هفته دولت و تقارن آن با انتخاب کابینه گفت:از نمایندگان می خواهم وزرایی را انتخاب کنند رنج کشیده و انقلابی باشند.
به گزارش عرش نیوز به نقل از مرآت، آیت الله سید محمد شاهچراغی نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه سمنان در خطبه های نماز جمعه سمنان با تسلیت شهادت امام جواد (ع) گفت: ایشان هنگام شهادت به همسر و قاتلش گفت خدا تورا به دردی دچار کند که درمان نداشته باشد، بعداز شهادت، همسرش به دردی دچار شد که هرچه داشت خرج کرد ولی درمان نشد حتی به گدایی افتاد و در نهایت از دنیا رفت.
شاهچراغی با اشاره به شهادت مدافع حرم شهید محسن حججی و تاثیر آن در فضای عمومی جامعه اظهار کرد: همه شهدای مدافع حرم مهم و قابل احترامند اما چطور شد که شهید حججی اینطور جلوه گری کرد؟ او عاشورا را به نمایش گذاشت بطوری که مجری المنار گفت تصور م یکردم عاشورا خیالی است اما بعداز شهادت حججی فهمیدم عاشورا واقعی است.
وی در ادامه افزود:ولایتمداری، اخلاص و عشق به امام زمان (عج) او رمز این اثرگذاری این شهید است. فرماندهان سپاه گفتند انتقام اورا خواهیم گرفت و ان شاالله خواهند گرفت.
امام جمعه سمنان با یاداوری جنایت به آتش کشیدن مسجدالاقصی توسط صهیونیست ها در سال 1960 میلادی و نامگذاری ایتن روز به نام روز جهانی مسجد ابراز کرد: انقلاب ما از مساجد شروع شد و دوام و بقای آن نیز باید در مساجد باشد.
شاهچراغی با تاکید بر سنت حسنه ازدواج و در پیش بودن روز ازدواج گفت: ازدواج یک امتیاز و افتخار است. دولت، خانواده و خیرین باید در ترویج سنت پیامبر کمک کنند.
وی در ادامه اظهار کرد: پسر و دختر هنگامی که به بلوغ رسیدند باید ازدواج کنند و به تاخیر نیندازند. همچنین وام های ازدواج بیشتر و سریعتر پرداخت شود.
نماینده ولی فقیه در استان با اشاره به فرا رسیدن هفته دولت طی روزهای آتی و تقارن این هفته با معرفی کابینه جدید به مجلس شورای اسلامی گفت: گزینش و انتخاب کابینه کار سختی است، از نمایندگان محترم می خواهم که وزرایی را انتخاب کنند که به سمت دولت کریمه حرکت کنند، رنج کشیده و انقلابی باشند و درد مردم را بفهمند تا به خواست خداوند شاهد رونق اقتصادی و فرهنگکی باشیم.
انتهای پیام/
کد مطلب: 392254
 
 


پربازدیدترین